Development - en to fa translation catalogue (1656 entries)

[ctx: text direction]
note: translators: 'rtl' or 'ltr'. This sets the text direction for WordPress.
en: ltr
fa: rtl

en: Clear Results
fa: پاکسازی نتایج

en: The following formatting shortcuts are replaced when pressing Enter. Press Escape or the Undo button to undo.
fa: میان‌برهای ویرایشگر با کلید Enter جایگزین خواهند شد. برای بازگردانی از کلید Escape یا دکمه «بازگرداندن» استفاده کنید.

note: translators: %s: Title of a section with menu items
en: Toggle section: %s
fa: تغییر وضعیت قسمت %s

note: translators: 1: Title of a menu item, 2: Type of a menu item
en: Remove Menu Item: %1$s (%2$s)
fa: حذف گزینه فهرست: %1$s (%2$s)

note: translators: 1: Title of a menu item, 2: Type of a menu item
en: Edit menu item: %1$s (%2$s)
fa: ویرایش گزینه‌ی فهرست: %1$s (%2$s)

en: Your new password has not been saved.
fa: رمز تازه شما ذخیره نشد.

en: Toggle section: Custom Links
fa: تغییر وضعیت قسمت پیوندهای سفارشی

en: Hide password
fa: پنهان کردن رمز

en: Show password
fa: نمایش رمز

en: Menu Name
fa: نام فهرست

en: Preview as a browser icon
fa: پیش‌نمایش به‌عنوان نمادک مرورگر

en: As an app icon
fa: به عنوان نمادک یک اپلیکیشن

en: Preview as an app icon
fa: پیش‌نمایش به عنوان نمادک یک اپلیکیشن

en: As a browser icon
fa: به عنوان نمادک مرورگر

en: No items
fa: خالی

en: Menu options
fa: تنظیمات فهرست

en: Registration confirmation will be e-mailed to you.
fa: تایید نام‌نویسی به شما ایمیل خواهد شد.

en: Hide
fa: پنهان‌سازی

en: Show
fa: نمایش

[ctx: password mismatch]
en: Mismatch
fa: ناهمسان

[ctx: password strength]
en: Strong
fa: قوی

[ctx: password strength]
en: Very weak
fa: بسیار سست

[ctx: password strength]
en: Weak
fa: سست

en: Hide image
fa: پنهان کردن تصویر

en: Hide header image
fa: پنهان‌کردن تصویر سربرگ

en: Add new header image
fa: افزودن تصویر سربرگ تازه

en: Add new image
fa: افزودن تصویر تازه

en: Site Icon
fa: نمادک سایت

en: The Site Icon is used as a browser and app icon for your site. Icons must be square, and at least 512px wide and tall.
fa: نمادک سایت به عنوان نمادک مرورگر و اپلیکیشن برای سایت شما استفاده می‌شود. نمادک باید مربعی بوده و حداقل ۵۱۲ پیکسل پهنا و بلندی داشته باشد.

en: Expand Sidebar
fa: بازکردن ستون کناری

en: Site Identity
fa: هویت سایت

note: translators: 1: Title of a menu item, 2: Type of a menu item
en: Add to menu: %1$s (%2$s)
fa: افزودن به فهرست:   %1$s (%2$s)

en: When starting a new paragraph with one of these formatting shortcuts followed by a space, the formatting will be applied automatically. Press Backspace or Escape to undo.
fa: هنگامی که پاراگرافی تازه را با یکی از میانبُرهای ساختاری زیر شروع کنید، ساختار موردنظر به صورت خودکار اعمال می‌شود. برای بازگرداندن تغییرات از دکمه‌ی Backspace یا Escape استفاده کنید.

en: Your password reset link appears to be invalid. Please request a new link below.
fa: پیوند بازگرداندن رمز معتبر نیست. یک پیوند تازه درخواست دهید.

en: WordPress database error:
fa: خطای پایگاه‌داده وردپرس:

en: Your password reset link has expired. Please request a new link below.
fa: پیوند بازگرداندن رمز شما منقضی شده است. لطفا یک پیوند تازه درخواست دهید.

en: Username may not be longer than 60 characters.
fa: نام‌کاربری نمی‌تواند بیشتر از ۶۰ حرف باشد.

en: To set your password, visit the following address:
fa: برای تنظیم رمز خود، این نشانی را ببینید:

note: translators: %s: Name of the directory (build)
en: The %s directory of the develop repository must be used for RTL.
fa: پوشه‌ی %s از مخزن توسعه باید برای RTL استفاده شود.

en: Reorder menu items
fa: بازچینی گزینه‌های فهرست

en: When in reorder mode, additional controls to reorder menu items will be available in the items list above.
fa: در حالت بازچینش، اختیارات بازچینی بیشتری در فهرست بالا در دسترس خواهد بود.

[ctx: Missing menu name.]
en: (unnamed)
fa: (بی‌نام)

en: Reorder mode closed
fa: حالت بازچینی بسته شد

en: Reorder mode enabled
fa: حالت بازچینی فعال شد

en: Close reorder mode
fa: بستن حالت بازچینی

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme.
fa: فهرست‌ها می‌توانند در محل‌هایی که پوسته شما تعریف می‌کند به نمایش درآیند.

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme or in <a href="%s">widget areas</a> by adding a &#8220;Custom Menu&#8221; widget.
fa: فهرست‌ها می‌توانند در محل‌هایی که پوسته شما تعریف کرده، یا در <a href="%s">ناحیه‌های ابزارک</a> با افزودن ابزارک «فهرست دل‌خواه»؛ به نمایش درآیند.

[ctx: HTML tag]
en: Preformatted
fa: پیش‌ساختارمند

en: Add or remove menu items
fa: افزودن یا حذف موراد فهرست

en: Active theme
fa: پوسته‌ی فعال

en: Previewing theme
fa: پیش‌نمایش پوسته

en: [%s] Notice of Email Change
fa: [%s] اطلاع‌رسانی تغییر ایمیل

note: translators: Do not translate USERNAME, ADMIN_EMAIL, EMAIL, SITENAME, SITEURL: those are placeholders.
en: Hi ###USERNAME###,
    
    This notice confirms that your email was changed on ###SITENAME###.
    
    If you did not change your email, please contact the Site Administrator at
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
fa: سلام ###USERNAME###،
    
    این پیغام تایید می‌کند که ایمیل شما در سایت ###SITENAME### تغییر کرده است.
    
    اگر ایمیل خود را تغییر نداده‌اید، خواهشمندیم با مدیر سایت با نشانی ایمیل زیر تماس بگیرید: ADMIN_EMAIL###
    
    این ایمیل به نشانی ###EMAIL### فرستاده شده است.
    
    با احترام
    مجموعه ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: [%s] Notice of Password Change
fa: [%s] اطلاع‌رسانی تغییر رمز

note: translators: Do not translate USERNAME, ADMIN_EMAIL, EMAIL, SITENAME, SITEURL: those are placeholders.
en: Hi ###USERNAME###,
    
    This notice confirms that your password was changed on ###SITENAME###.
    
    If you did not change your password, please contact the Site Administrator at
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
fa: سلام ###USERNAME###،
    
    این پیغام تایید می‌کند که رمز شما در سایت ###SITENAME### تغییر کرده است.
    
    اگر رمز خود را تغییر نداده‌اید، خواهشمندیم با مدیر سایت با نشانی ایمیل زیر تماس بگیرید: ADMIN_EMAIL###
    
    این ایمیل به نشانی ###EMAIL### فرستاده شده است.
    
    با احترام
    مجموعه ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: No tags
fa: بدون برچسب

en: Are you sure you want to edit this comment?
    The changes you made will be lost.
fa: مطمئن هستید که می‌خواهید این دیدگاه را ویرایش کنید؟
    تغییراتی که داده بودید از بین خواهند رفت.

en: Inserted text
fa: نوشته‌ی وارده

en: List item
fa: گزینه‌ی لیست

note: translators: Error string for a failed update
en: Update Failed: %s
fa: به‌روزرسانی شکست خورد: %s

en: Close inserted text tag
fa: بستن تگ نوشته‌ی وارده

en: Close list item tag
fa: بستن تگ مورد لیست

en: Close bulleted list tag
fa: بستن تگ لیستِ بی‌اولویت

en: Close numbered list tag
fa: بستن تگ لیست شماره‌دار

en: Close code tag
fa: بستن تگ کد

en: Attempting to parse a shortcode without a valid callback: %s
fa: در حال تلاش برای تفسیر یک shortcode بدون فراخوان معتبر: %s

en: Close bold tag
fa: بستن تگ توپُر

en: Close italic tag
fa: بستن تگ کج

en: Close blockquote tag
fa: بستن تگ نقل‌قول

en: Deleted text (strikethrough)
fa: متنِ پاک‌شده

en: Close deleted text tag
fa: بستن تگ متنِ پاک‌شده

en: Remove featured image
fa: حذف تصویر شاخص

en: Remove poster image
fa: حذف تصویر پوستر

[ctx: media]
en: Remove video track
fa: حذف ویدیو

en: Remove video source
fa: حذف منبع ویدیو

en: Remove audio source
fa: حذف منبع صوت

en: Content:
fa: محتوا:

en: Ctrl + letter:
fa: کنترل + حرف:

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks) on new articles
fa: اجازه دادن به دیگر سایت‌ها برای فرستادن بازتاب بر نوشته‌های تازه.

en: Default shortcuts,
fa: میانبُرهای پیش‌فرض،

en: Additional shortcuts,
fa: میانبرهای افزوده،

en: Inline toolbar (when an image, link or preview is selected)
fa: نوارابزار توکار (هنگامی که یک تصویر، پیوند یا پیش‌نمایش انتخاب شده است)

en: Ctrl + Alt + letter:
fa: Ctrl + Alt + حرف:

en: Shift + Alt + letter:
fa: Shift + Alt + حرف:

en: Cmd + letter:
fa: Cmd + حرف:

en: Menu Options
fa: تنظیمات فهرست

en: Customizing
fa: درحال شخصی‌سازی

en: Link Target
fa: هدف پیوند

en: Show advanced menu properties
fa: نمایش خصوصیات پیشرفته فهرست

en: Add to Menu
fa: افزودن به فهرست

en: The search results will be updated as you type.
fa: نتیجه جستجو همزمان با این که شما تایپ می‌کنید به‌روز می‌شود.

en: Custom Links
fa: پیوندهای دل‌خواه

en: Search menu items&hellip;
fa: جستجوی گزینه‌های فهرست&hellip;

en: New menu name
fa: نام فهرست تازه

en: Add a Menu
fa: افزودن فهرست

en: This panel is used for managing navigation menus for content you have already published on your site. You can create menus and add items for existing content such as pages, posts, categories, tags, formats, or custom links.
fa: این بخش برای مدیریت فهرست‌های راهبریِ محتوای از پیش منتشرشده‌ی سایت شما استفاده می‌شود. می‌توانید فهرست‌های تازه بسازید و گزینه‌هایی از محتوای موجود در سایت‌تان مانند برگه‌ها، نوشته‌ها، دسته‌ها، برچسب‌ها، ساختارها یا پیوندهای شخصی به آن بیافزایید.

en: Your theme contains %s menu location. Select which menu you would like to use. | Your theme contains %s menu locations. Select which menu appears in each location.
fa[0]: پوسته‌ی شما دارای %s مکان فهرست است. مکان موردنظر خود را انتخاب کنید.

en: You can also place menus in widget areas with the Custom Menu widget.
fa: همچنین می‌توانید با استفاده از ابزارک «فهرست دلخواه»، فهرست‌ها را در ناحیه‌های ابزارک قرار دهید.

en: Menu Locations
fa: مکان‌های فهرست

en: Move one level up
fa: یک پله بالا بردن

en: Move one level down
fa: یک پله پایین بردن

note: translators: &#9656; is the unicode right-pointing triangle, and %s is the section title in the Customizer
en: Customizing &#9656; %s
fa: در حال شخصی‌سازی &#9666; %s

en: Add Menu Items
fa: افزودن گزینه‌های فهرست

en: Search Menu Items
fa: جستجوی گزینه‌های فهرست

note: translators: 1: item name, 2: item position, 3: parent item name
en: %1$s. Sub item number %2$d under %3$s.
fa: %1$s. زیرمجموعه شماره %2$d زیر %3$s.

note: translators: 1: item name, 2: item position, 3: total number of items
en: %1$s. Menu item %2$d of %3$d.
fa: %1$s. گزینه‌ی فهرست %2$d از %3$d.

note: translators: %s: previous item name
en: Out from under %s
fa: خروج از زیر %s

note: translators: %s: previous item name
en: Under %s
fa: زیر %s

note: translators: %s: previous item name
en: Move out from under %s
fa: بیرون کشیدن از زیر %s

note: translators: %s: previous item name
en: Move under %s
fa: انتقال به زیر %s

en: Move to the top
fa: انتقال به بالاترین سطح

en: Move down one
fa: انتقال به یکی پایین‌تر

en: Move up one
fa: انتقال به یکی بالاتر

en: Loading more results... please wait.
fa: بارگذاری نتایج بیشتر... لطفاً منتظر بمانید.

en: Taxonomy
fa: رده

en: Post Type
fa: نوع نوشته

en: Number of items found: %d
fa: تعداد گزینه‌های پیداشده: %d

en: Additional items found: %d
fa: دیگر موارد یافت‌شده: %d

note: translators: %s: title of menu item in draft status
en: %s (Pending)
fa: %s (منتظر بررسی)

note: translators: %s: title of menu item which is invalid
en: %s (Invalid)
fa: %s (غیرمعتبر)

en: Menu deleted
fa: فهرست پاک شد

en: Menu item added
fa: گزینه‌ی فهرست افزوده شد

en: Menu item deleted
fa: گزینه‌ی فهرست پلک شد

en: Menu created
fa: فهرست ساخته شد

en: Menu item moved up
fa: گزینه‌ی فهرست بالاتر رفت

en: Menu item moved down
fa: گزینه‌ی فهرست پایین‌تر رفت

en: Menu item moved out of submenu
fa: گزینه‌ی فهرست از زیرفهرست بیرون رفت

en: Menu item is now a sub-item
fa: گزینه‌ی فهرست اکنون یک زیرگزینه است

note: translators: %s: Current menu location
en: (Currently set to: %s)
fa: (اکنون تنظیم‌شده روی: %s)

[ctx: nav menu home label]
en: Home
fa: خانه

en: Create Menu
fa: ساخت فهرست

en: Original: %s
fa: اصلی: %s

en: The description will be displayed in the menu if the current theme supports it.
fa: توضیحات فهرست در صورت پشتیبانی توسط پوسته نمایش داده می‌شود.

en: Link Relationship (XFN)
fa: پیوندهای هم‌سو (XFN)

en: CSS Classes
fa: کلاس CSS

en: Title Attribute
fa: صفتِ عنوان

en: Open link in a new tab
fa: بازکردن پیوند در زبانه تازه

en: Navigation Label
fa: متن

en: Menu locations
fa: مکان‌های فهرست

[ctx: Current menu location]
en: (Current: %s)
fa: (اکنون: %s)

en: Automatically add new top-level pages to this menu
fa: افزودن خودکار برگه‌های رده‌بالا به این فهرست

en: Delete menu
fa: پاک کردن‌ فهرست

[ctx: Reorder menu items in Customizer]
en: Reorder
fa: بازچینی

[ctx: Cancel reordering menu items in Customizer]
en: Done
fa: انجام شد

en: Add Items
fa: افزودن موارد

note: translators: 1: error message, 2: line number
en: XML Error: %1$s at line %2$s
fa: خطای XML: %1$s در خط %2$s

en: User Dashboard: %s
fa: پیشخوان کاربر: %s

note: translators: %s: theme name
en: <span>Active:</span> %s
fa: <span>فعال:</span> %s

en: Need more help? <a href='https://codex.wordpress.org/Editing_wp-config.php'>We got it</a>.
fa: به کمک بیشتری احتیاج دارید؟ <a href='https://codex.wp-persian.com/editing-wp-config-php/'>این‌جاست</a>.

en: Please see <a href="https://codex.wordpress.org/Debugging_in_WordPress">Debugging in WordPress</a> for more information.
fa: لطفاً برای اطلاعات بیشتر <a href="https://codex.wordpress.org/Debugging_in_WordPress">بخش رفع‌ایراد از وردپرس</a> را ببینید.

en: Read the <a target="_blank" href="https://codex.wordpress.org/Debugging_a_WordPress_Network">bug report</a> page. Some of the guidelines there may help you figure out what went wrong.
fa: صفحه <a target="_blank" href="https://codex.wordpress.org/Debugging_a_WordPress_Network">رفع‌اشکال</a> را بخوانید. بعضی از راهنمایی‌ها ممکن است در پیدا کردن مشکل به شما کمک کنند.

en: https://codex.wordpress.org/
fa: https://codex.wp-persian.com

en: Connection lost or the server is busy. Please try again later.
fa: ارتباط قطع شده یا سرویس‌دهنده شلوغ است. لطفاً بعداً دوباره تلاش کنید.

en: Plugin updates may not complete if you navigate away from this page.
fa: در صورتیکه که این صفحه را ببندید ممکن است روند به‌روزرسانی افزونه به صورت کامل انجام نشود.

note: translators: Plugin name and version
en: %s update failed
fa: به‌روز رسانی %s ناموفق بود

note: translators: Plugin name and version
en: %s updated!
fa: %s  به‌روزرسانی شد!

note: translators: JavaScript accessible string
en: Update canceled.
fa: به‌روزرسانی لغو شد.

note: translators: Plugin name and version
en: Updating %s...
fa: به‌روزرسانی %s...

[ctx: theme]
en: Change
fa: تغییر بده

en: Dismiss this notice.
fa: بستن این اعلان.

note: translators: 1: number of comments, 2: post title
en: %1$s response to %2$s | %1$s responses to %2$s
fa[0]: %1$s پاسخ به %2$s

note: translators: %d: nth embed found in a post
en: Suggested embed #%d
fa: جاسازی پیشنهادی #%d

en: <strong>ERROR</strong>: The password you entered for the username <strong>%1$s</strong> is incorrect. <a href="%2$s">Lost your password?</a>
fa: <strong>خطا</strong>: رمزی که برای نام کاربری <strong>%1$s</strong> وارد کرده‌اید، درست نیست. <a href="%2$s">رمزتان را فراموش کرده‌اید؟</a>

en: Taxonomy names must be between 1 and 32 characters in length.
fa: نام رده‌ها باید بین ۱ تا ۳۲ حرف باشد.

note: translators: %d: nth image found in a post
en: Suggested image #%d
fa: تصویر پیشنهادی #%d

en: Updated!
fa: به‌روز شد!

en: Updating...
fa: در حال به‌روزرسانی...

note: translators: JavaScript accessible string
en: Updating... please wait.
fa: در حال به‌روزرسانی... لطفا صبر کنید.

note: translators: JavaScript accessible string
en: Update completed successfully.
fa: به‌‌روزرسانی با موفقیت به پایان رسید.

en: Customizer
fa: شخصی‌سازی

en: Site Preview
fa: پیش‌نمایش سایت

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username. <a href="%s">Lost your password?</a>
fa: <strong>خطا</strong>: نام کاربری نامعتبر. <a href="%s">رمزتان را فراموش کرده‌اید؟</a>

note: translators: Do not translate USERNAME, SITE_NAME, BLOG_URL, PASSWORD: those are placeholders.
en: Howdy USERNAME,
    
    Your new SITE_NAME site has been successfully set up at:
    BLOG_URL
    
    You can log in to the administrator account with the following information:
    
    Username: USERNAME
    Password: PASSWORD
    Log in here: BLOG_URLwp-login.php
    
    We hope you enjoy your new site. Thanks!
    
    --The Team @ SITE_NAME
fa: درود USERNAME،\n
    \n
    سایت تازه شما، SITE_NAME با موفقیت در:\n
    BLOG_URL\n
    راه‌اندازی شد
    \n
    می‌توانید با اطلاعات زیر وارد بخش مدیریت شوید:\n
    \n
    username: USERNAME\n
    password: PASSWORD\n
    از اینجا وارد شوید: BLOG_URLwp-login.php\n
    \n
    امیدواریم از سایت تازه خود لذت ببرید. باتشکر!\n
    \n
    --گروه مدیریت @ SITE_NAME

en: Drag and drop to reorder media files.
fa: برای تغییر چینش تصاویر از کشیدن و رها کردن استفاده کنید.

en: Post type names must be between 1 and 20 characters in length.
fa: نامِ نوعِ نوشته باید بین ۱ تا ۲۰ حرف باشد.

note: translators: 1: site url, 2: table name, 3: database name
en: <strong>Could not find site %1$s.</strong> Searched for table %2$s in database %3$s. Is that right?
fa: <strong>سایت %1$s یافت نشد.</strong> در جدول %2$s پایگاه‌داده %3$s جستجو شد. درسته؟

note: translators: %s: table name
en: <strong>Database tables are missing.</strong> This means that MySQL is not running, WordPress was not installed properly, or someone deleted %s. You really should look at your database now.
fa: <strong>جدول‌های پایگاه‌داده وجود ندارند.</strong> یعنی MySQL کار نمی‌کند، وردپرس درست نصب نشده است، یا کسی %s را حذف کرده است. پایگاه‌داده را بررسی کنید.

note: translators: 1: comment author, 2: author IP, 3: author domain
en: Author: %1$s (IP: %2$s, %3$s)
fa: نویسنده: %1$s (IP: %2$s, %3$s)

note: translators: 1: website name, 2: website IP, 3: website hostname
en: Website: %1$s (IP: %2$s, %3$s)
fa: وبسایت: %1$s (IP: %2$s, %3$s)

note: translators: Do not translate USERNAME, PASSWORD, LOGINLINK, SITE_NAME: those are placeholders.
en: Howdy USERNAME,
    
    Your new account is set up.
    
    You can log in with the following information:
    Username: USERNAME
    Password: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    Thanks!
    
    --The Team @ SITE_NAME
fa: درود USERNAME،
    
    حساب تازه‌ی شما راه‌اندازی شد.
    
    می‌توانید با اطلاعات زیر وارد شوید:
    Username: USERNAME
    Password: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    سپاس!
    
    --مدیریت @ SITE_NAME

en: Custom Link
fa: پیوند سفارشی

en: Select Week
fa: گزینش هفته

en: Select Year
fa: گزینش سال

note: translators: %s: post title
en: 1 Comment<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
fa: ۱ دیدگاه <span class="screen-reader-text">برای %s</span>

en: Link Text
fa: متن پیوند

en: Select Post
fa: گزینش نوشته

note: translators: %s: post title
en: Comments Off<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
fa: دیدگاه‌ها <span class="screen-reader-text"> برای %s</span> بسته هستند

note: translators: 1: Number of comments 2: post title
en: %1$s Comment<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span> | %1$s Comments<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span>
fa[0]: %1$s دیدگاه <span class="screen-reader-text">برای %2$s</span>

note: translators: %s: post title
en: No Comments<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
fa: هیچ دیدگاهی <span class="screen-reader-text"> برای %s</span> ثبت نشده

en: Select Day
fa: گزینش روز

en: Search installed themes...
fa: جستجو در میان پوسته‌های نصب شده...

en: Live Preview
fa: پیش‌نمایش زنده

en: Theme Details
fa: جزئیات پوسته

en: Loading ...
fa: در حال بارگذاری...

[ctx: previous post]
en: Previous
fa: قبلی

[ctx: next post]
en: Next
fa: بعدی

en: No categories found.
fa: هیچ دسته‌ای پیدا نشد.

en: Distraction-free writing mode
fa: حالتِ نوشتنِ بدون مزاحم

note: translators: 1: Theme support 2: hook name
en: Theme support for %1$s should be registered before the %2$s hook.
fa: پشتیبانی پوسته از  %1$ باید قبل از هوک %2$s به ثبت‌ رسیده باشد.

en: Widget moved down
fa: ابزارک به پایین منتقل شد.

en: Widget moved up
fa: ابزارک به بالا منتقل شد.

en: Editor toolbar
fa: نوارابزار ویرایشگر

en: Editor menu (when enabled)
fa: فهرست ویرایشگر (در صورت فعال بودن)

en: Elements path
fa: مسیر عناصر

en: Focus shortcuts:
fa: میانبُرهای تمرکز:

en: Rich Text Area. Press Alt-Shift-H for help
fa: ویرایشگر دیداری. برای خواندن راهنما Alt-Shift-H را فشار دهید.

en: To move focus to other buttons use Tab or the arrow keys. To return focus to the editor press Escape or use one of the buttons.
fa: برای جابه‌جایی به دیگر دکمه‌ها از کلید Tab و یا کلید‌های جهت استفاده‌ کنید. برای بازگشت به ویرایشگر، از دکمه‌ی Escape یا یکی از دکمه‌های دیگر استفاده کنید.

note: translators: 1: month, 2: day of month
en: The following values do not describe a valid date: month %1$s, day %2$s.
fa: مقادیر وارد شده، یک تاریخ معتبر نیستند: ماه %1$s، روز %2$s.

en: You need to pass an array of types.
fa: شما باید آرایه‌ای از نوع دیدگاه‌ها را پاس دهید.

en: A term with the name provided already exists in this taxonomy.
fa: یک مورد با نام و نامک مشابه در زیرمجموعه‌های این رده قرار دارد.

en: %s must set a database connection for use with escaping.
fa: %s برای استفاده همراه با Escaping باید یک اتصال پایگاه‌داده برقرار کند.

en: You can see all comments on this post here:
fa: می‌توانید همه دیدگاه‌های این نوسته را اینجا ببینید:

[ctx: noun]
en: Trash
fa: زباله‌دان

en: Posts navigation
fa: راهبری نوشته‌ها

[ctx: translations]
en: Available
fa: در دسترس

en: Comment: %s
fa: دیدگاه: %s

en: URL: %s
fa: نشانی: %s

[ctx: verb]
en: Trash
fa: انتقال به زباله‌دان

en: Edit Selection
fa: ویرایش انتخاب‌شده‌ها

en: Newer posts
fa: نوشته‌های تازه‌تر

en: Older posts
fa: نوشته‌های کهنه‌تر

[ctx: translations]
en: Installed
fa: نصب‌شده

en: You can see all trackbacks on this post here:
fa: دراینجا می‌توانید تمامی باز‌تاب‌های این نوشته را مشاهده کنید:

en: You can see all pingbacks on this post here:
fa: دراینجا می‌توانید تمامی باز‌تاب‌های این نوشته را مشاهده کنید:

[ctx: post format archive title]
en: Galleries
fa: گالری‌‌ها

en: Border color
fa: رنگ کناره

en: Category: %s
fa: دسته: %s

en: Archives: %s
fa: بایگانی‌ها: %s

[ctx: post format archive title]
en: Audio
fa: صوت

[ctx: post format archive title]
en: Links
fa: پیوندها

[ctx: post format archive title]
en: Videos
fa: ویدیوها

[ctx: post format archive title]
en: Quotes
fa: گفتاوردها

[ctx: post format archive title]
en: Images
fa: تصویرها

en: Month: %s
fa: ماه: %s

en: Day: %s
fa: روز: %s

[ctx: post format archive title]
en: Asides
fa: حاشیه‌ها

en: Year: %s
fa: سال: %s

en: Author: %s
fa: نویسنده: %s

en: Tag: %s
fa: برچسب: %s

[ctx: vertical table cell alignment]
en: V Align
fa: چینش عمودی

[ctx: horizontal table cell alignment]
en: H Align
fa: چینش افقی

en: No alignment
fa: بدون چینش

en: Reply to %s
fa: پاسخ به %s

en: Add to Dictionary
fa: افزودن به واژه‌نامه

[ctx: post format archive title]
en: Chats
fa: گپ‌ها

note: translators: 1: year, 2: month, 3: day of month
en: The following values do not describe a valid date: year %1$s, month %2$s, day %3$s.
fa: مقادیر واردشده یک مقدار معتبر برای تاریخ نیستند: سال %1$s، ماه %2$s، روز %3$s.

[ctx: post format archive title]
en: Statuses
fa: وضعیت‌ها

en: Do not pass style tags to wp_add_inline_style().
fa: برچسب‌های استایل را به تابع wp_add_inline_style پاس ندهید.

note: translators: Date query invalid date message: 1: invalid value, 2: type of value, 3: minimum valid value, 4: maximum valid value
en: Invalid value %1$s for %2$s. Expected value should be between %3$s and %4$s.
fa: مقدار %1$s برای %2$s نامعتبر است. مقدار معتبر باید بین %3$s و %4$s باشد.

[ctx: label for custom color]
en: Custom...
fa: سفارشی...

en: Select Image
fa: انتخاب تصویر

en: Choose File
fa: انتخاب پرونده

en: No file selected
fa: پرونده‌ای انتخاب نشده

en: Change File
fa: تغییر پرونده

en: No color
fa: بدون رنگ

en: Color
fa: رنگ

en: No image selected
fa: تصویری انتخاب نشده است

en: Custom color
fa: رنگِ سفارشی

[ctx: add new media]
en: Add New
fa: افزودن

[ctx: post type general name]
en: Media
fa: رسانه

[ctx: TinyMCE menu]
en: Format
fa: ساختار

[ctx: add new on admin bar]
en: Post
fa: نوشته

[ctx: add new on admin bar]
en: Page
fa: برگه

[ctx: add new from admin bar]
en: Link
fa: پیوند

[ctx: list style]
en: Default
fa: پیش‌فرض

en: <strong>You have successfully updated WordPress!</strong> Please log back in to see what&#8217;s new.
fa: <strong>شما با موفقیت وردپرس را به‌روز کردید!</strong> لطفا دوباره وارد شوید تا ببینید چه چیزهای تازه‌ای در انتظارتان است.

en: Trash Selected
fa: انداختن انتخاب‌ها به زباله‌دان

en: Untrash Selected
fa: بازگردانی انتخاب‌ها از زباله‌دان

en: You are about to trash these items.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
fa: در حال انتقال این موارد به زباله‌دان هستید.
    'Cancel' برای توقف، 'OK' برای پاک کردن.

en: Untrash
fa: بیرون آوردن از زباله‌دان

en: Press return or enter to open this panel
fa: برای باز شدن این پنجره دکمه بازگشت یا اینتر را بزنید

en: Bulk Select
fa: انتخاب دسته‌جمعی

en: Delete Selected
fa: پاک کردن انتخاب‌ها

en: Cancel Selection
fa: لغو انتخاب

[ctx: missing menu item navigation label]
en: (no label)
fa: (بی‌برچسب)

en: Dimensions:
fa: اندازه‌ها:

en: Edit more details
fa: ویرایش جزئیات بیشتر

en: Uploaded By
fa: بارگذاری توسط

en: Uploaded To
fa: بارگذاری شده در

en: Uploaded on:
fa: تاریخ بارگذاری:

en: Filter by date
fa: صافی بر اساس تاریخ

en: Read more...
fa: خواندن بیشتر...

en: You are about to permanently delete these items.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
fa: شما در حال پاک کردن همیشگی این موارد هستید.
    'Cancel' برای توقف، 'OK' برای پاک کردن

en: View attachment page
fa: نمایش صفحه‌ی پیوست

en: Search Media
fa: جستجوی رسانه

en: Unattached
fa: پیوست‌نشده

en: Your browser does not support direct access to the clipboard. Please use keyboard shortcuts or your browser&#8217;s edit menu instead.
fa: مرورگر شما امکان دسترسی مستقیم به کلیپ‌برد را ندارد. لطفا از میان‌برهای صفحه‌کلید یا گزینه‌ی ویرایش در مرورگر خود استفاده کنید.

en: Bitrate Mode
fa: گونه‌ی Bitrate

en: File name:
fa: نام پرونده:

en: List View
fa: نمایش فهرست‌وار

en: Grid View
fa: نمایش شبکه‌ای

en: Edit previous media item
fa: ویرایش رسانه‌ی قبلی

en: Edit next media item
fa: ویرایش رسانه‌ی بعدی

en: This site is no longer available.
fa: این سایت دیگر در دسترس نیست.

en: Filter by type
fa: صافی بر اساس گونه

en: Close media panel
fa: بستن صفحه‌ی رسانه

en: Close uploader
fa: بستنِ بارگذارنده

en: File size:
fa: حجم پرونده:

en: File type:
fa: نوع پرونده:

en: All dates
fa: همه‌ی تاریخ‌ها

en: Maximum upload file size: %s.
fa: حداکثر حجم پرونده برای بارگذاری: %s.

en: Search or use up and down arrow keys to select an item.
fa: جستجو کنید یا برای انتخاب موارد، از کلیدهای جهت بالا و پایین استفاده کنید.

note: translators: %s is the site/panel title in the Customizer Translators: %s is the site/panel title in the Customizer.
en: You are customizing %s
fa: شما در حال سفارشی‌سازی %s هستید

en: While you can crop images to your liking after clicking <strong>Add new image</strong>, your theme recommends a header size of <strong>%s &times; %s</strong> pixels.
fa: با این که می‌توانید بعد از فشردن دکمه <strong>افزودن تصویر تازه</strong> تصاویر را به دلخواه خود برش دهید، پوسته شما اندازه‌ی سربرگ را <strong>%s &times; %s</strong> پیکسل پیشنهاد می‌کند.

en: While you can crop images to your liking after clicking <strong>Add new image</strong>, your theme recommends a header height of <strong>%s</strong> pixels.
fa: با این که می‌توانید بعد از فشردن دکمه <strong>افزودن تصویر تازه</strong>، تصاویر را به دلخواه خود برش دهید، پوسته شما ارتفاع سربرگ را <strong>%s</strong> پیکسل پیشنهاد می‌کند.

en: Widgets are independent sections of content that can be placed into widgetized areas provided by your theme (commonly called sidebars).
fa: ابزارک‌ها بخش‌هایی مستقل از محتوا هستند که می‌توان آن‌ها را در قسمت‌های درنظر گرفته شده در پوسته قرار داد (معمولاً ستون‌های کناری).

en: <strong>ERROR</strong>: The comment could not be saved. Please try again later.
fa: <strong>خطا</strong>: ناتوانی در ذخیره‌ی دیدگاه. لطفا دوباره تلاش کنید.

en: Press return or enter to open
fa: برای گستردن، دکمه بازگشت یا Enter را بزنید.

en: While you can crop images to your liking after clicking <strong>Add new image</strong>, your theme recommends a header width of <strong>%s</strong> pixels.
fa: با این که می‌توانید بعد از فشردن دکمه‌ی <strong>افزودن تصویر تازه</strong> تصاویر را به دلخواه خود برش دهید، پوسته شما عرض سربرگ را <strong>%s</strong> پیکسل پیشنهاد می‌کند.

en: (WordPress could not establish a secure connection to WordPress.org. Please contact your server administrator.)
fa: (وردپرس نتوانست ارتباطی امن با سایت WordPress.org برقرار کند. لطفا با مدیر سرور خود تماس بگیرید.)

en: Shift-click to edit this widget.
fa: برای ویرایش این ابزارک، همراه با نگاه‌داشتن دکمه Shift کلیک کنید.

[ctx: HTML tag]
en: Address
fa: نشانی

en: If you&#8217;re looking to paste rich content from Microsoft Word, try turning this option off. The editor will clean up text pasted from Word automatically.
fa: اگر شما می‌خواهید محتوا را از نرم‌افزار مایکروسافت ورد برگردانید، این گزینه را غیرفعال نمایید. ویرایش‌گر به طور خودکار، متن کپی شده را مرتب و تمیز برمی‌گرداند.

en: Keyboard Shortcuts
fa: میان‌برهای صفحه‌کلید

en: <strong>ERROR</strong>: Cookies are blocked or not supported by your browser. You must <a href="%s">enable cookies</a> to use WordPress.
fa: <strong>خطا</strong>کوکی‌ها مسدود شده‌اند یا توسط مرورگر شما پشتیبانی نمی‌شوند. شما باید آن‌ها را <a href="%s">فعال کنید</a>  تا وردپرس بتواند از آن استفاده نماید.

en: <strong>ERROR</strong>: Cookies are blocked due to unexpected output. For help, please see <a href="%1$s">this documentation</a> or try the <a href="%2$s">support forums</a>.
fa: <strong>خطا</strong>: کوکی‌ها به خاطر خروجی غیرمنتظره مسدود هستند. برای راهنمایی، لطفاً <a href="%1$s">این نوشته</a> را ببینید یا <a href="%2$s">انجمن پشتیبانی</a> را امتحان کنید.

en: Show Video List
fa: نمایش فهرست ویدیو

en: Display Settings
fa: تنظیمات نمایش

en: Edit Original
fa: ویرایش اصلی

[ctx: table cell alignment attribute]
en: None
fa: هیچ

en: Artist
fa: هنرمند

en: Album
fa: آلبوم

en: Genre
fa: نوع

en: Year
fa: سال

[ctx: video or audio]
en: Length
fa: زمان

en: There has been an error cropping your image.
fa: خطایی در برش تصویر رخ داد.

en: Custom Size
fa: اندازه دلخواه

en: Advanced Options
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Link CSS Class
fa: کلاس CSS پیوند

en: Image CSS Class
fa: کلاس CSS تصویر

en: Image Title Attribute
fa: ویژگی عنوان تصویر

en: Edit Audio Playlist
fa: ویرایش فهرست پخش صوتی

en: Add to Audio Playlist
fa: افزودن صدا به فهرست پخش صوتی

en: Update audio playlist
fa: به‌روزرسانی فهرست پخش صوتی

en: Add to audio playlist
fa: افزودون به فهرست پخش صوتی

en: &#8592; Cancel Audio Playlist
fa: لغو فهرست پخش صوتی

en: Insert audio playlist
fa: گذاشتن فهرست پخش صوتی

en: Font Family
fa: نوع قلم

en: Font Sizes
fa: اندازه قلم

en: Split table cell
fa: جدا کردن سلول

en: Suggested image dimensions:
fa: اندازه‌های پیشنهادشده برای تصویر:

en: Set image
fa: انتخاب تصویر

[ctx: Cancel reordering widgets in Customizer]
en: Done
fa: تایید

en: Save and preview changes before publishing them.
fa: قبل از انتشار تغییرات، آن‌ها را ذخیره کنید و پیش‌نمایش را ببینید.

en: Search Widgets
fa: جستجوی ابزارک‌ها

en: Search widgets&hellip;
fa: جستجوی ابزارک‌ها&hellip;

[ctx: TinyMCE]
en: Headings
fa: تیترها

[ctx: Reorder widgets in Customizer]
en: Reorder
fa: بازچینی

en: Trash widget by moving it to the inactive widgets sidebar.
fa: برای دور انداختن ابزارک‌ها، آن‌ها را به ستون کناریِ ابزارک‌های غیر فعال بکشید.

[ctx: Move widget]
en: Move
fa: جابه‌جایی

[ctx: auto preload]
en: Auto
fa: خودکار

en: Move to another area&hellip;
fa: جا به جایی به ناحیه دیگر&hellip;

en: Cropping&hellip;
fa: در حال برش&hellip;

en: Tracks (subtitles, captions, descriptions, chapters, or metadata)
fa: قطعه‌های صوتی (عنوان‌های فرعی، زیرنویس‌ها، شرح‌ها، بخش‌ها یا فراداده)

[ctx: TinyMCE]
en: Formats
fa: ساختارها

[ctx: table column]
en: Column
fa: ستون

[ctx: editor button]
en: Code
fa: کد

[ctx: list style]
en: Square
fa: مربع

[ctx: list style]
en: Circle
fa: گرد

[ctx: editor button]
en: Left to right
fa: چپ به راست

[ctx: find/replace]
en: Replace
fa: جای‌گزینی

[ctx: find/replace]
en: Next
fa: بعدی

[ctx: find/replace]
en: Replace with
fa: جای‌گزینی با

[ctx: find/replace]
en: Find
fa: یافتن

[ctx: find/replace]
en: Replace all
fa: جای‌گزینی همه

[ctx: spellcheck]
en: Finish
fa: پایان

[ctx: spellcheck]
en: Ignore all
fa: نادیده گرفتن همه

[ctx: spellcheck]
en: Ignore
fa: نادیده گرفتن

[ctx: table columns]
en: Cols
fa: ستون‌ها

[ctx: table cell]
en: Cell
fa: سلول

[ctx: editor button]
en: Right to left
fa: راست به چپ

[ctx: table body]
en: Body
fa: بدنه

note: translators: word count
en: Words: %s
fa: تعداد کلمات: %s

[ctx: TinyMCE menu]
en: File
fa: پوشه

[ctx: TinyMCE menu]
en: Edit
fa: ویرایش

[ctx: TinyMCE menu]
en: Tools
fa: ابزارها

[ctx: TinyMCE menu]
en: View
fa: نمایش

[ctx: TinyMCE menu]
en: Table
fa: جدول

en: Bulleted list
fa: لیست نشانه‌دار

[ctx: list style]
en: Disc
fa: دایره

[ctx: TinyMCE]
en: Templates
fa: قالب‌ها

[ctx: editor button]
en: Show blocks
fa: نمایش بلوک‌ها

[ctx: find/replace]
note: translators: previous
en: Prev
fa: پیشین

[ctx: find/replace]
en: Whole words
fa: کلمات کامل

[ctx: table footer]
en: Footer
fa: پاورقی

[ctx: list style]
en: Lower Greek
fa: حروف کوچک یونانی

[ctx: list style]
en: Lower Alpha
fa: حروف کوچک

[ctx: list style]
en: Upper Alpha
fa: حروف بزرگ

[ctx: Name of link anchor (TinyMCE)]
en: Name
fa: نام پیوند

[ctx: Link anchors (TinyMCE)]
en: Anchors
fa: نشانی‌ها

[ctx: TinyMCE]
en: Insert template
fa: گذاشتن قالب

[ctx: TinyMCE menu]
en: Insert
fa: گذاشتن

[ctx: HTML elements]
en: Inline
fa: توکار

[ctx: list style]
en: Upper Roman
fa: حروف بزرگ رومی

[ctx: list style]
en: Lower Roman
fa: حروف کوچک رومی

[ctx: table header]
en: Header
fa: عنوان جدول

[ctx: table cell scope attribute]
en: Scope
fa: گستره

[ctx: Link anchor (TinyMCE)]
en: Anchor
fa: نشانی داخلی

en: Add alternate sources for maximum HTML5 playback:
fa: اضافه‌نمودن سورس‌های جایگزین برای بهترین حالت پخش HTML5 :

en: Image Details
fa: جزئیات تصویر

en: Back
fa: بازگشت

[ctx: Search widget]
en: Search
fa: جستجو

note: translators: used to join items in a list with more than 2 items
en: %s, %s
fa: %s، %s

note: translators: used to join last two items in a list with more than 2 times
en: %s, and %s
fa: %s و %s

note: translators: used to join items in a list with only 2 items
en: %s and %s
fa: %s و %s

en: Show Images
fa: نمایش تصاویر

en: Crop Image
fa: بریدن تصویر

en: Crop your image
fa: تصویر خود را برش بزنید

en: Autoplay
fa: پخش خودکار

en: Replace Image
fa: جای‌گزینی تصویر

en: Cancel Edit
fa: لغو ویرایش

en: Choose Image
fa: انتخاب تصویر

en: Select and Crop
fa: انتخاب و برش

en: Playlist Settings
fa: تنظیمات فهرست پخش

en: Show Artist Name in Tracklist
fa: نمایش نام هنرمند در فهرست پخش

en: Create a new playlist
fa: ایجاد فهرست پخش تازه

en: Metadata
fa: فراداده

en: Poster Image
fa: تصویر پوستر

en: Add Subtitles
fa: افزودن زیرنویس

en: Drag and drop to reorder videos.
fa: بردارید و بگذارید تا ترتیب ویدئو‌ها عوض شود.

en: Add to Video Playlist
fa: افزودن به لیست پخش تصویری

en: Replace Video
fa: جایگزین کردن تصویر

en: Select Poster Image
fa: انتخاب تصویر پوستر

en: An unexpected error occurred. Something may be wrong with WordPress.org or this server&#8217;s configuration. If you continue to have problems, please try the <a href="https://wordpress.org/support/">support forums</a>.
fa: یک خطای غیرمنتظره رخ داده است. ممکن است اشتباهی در تنظیمات wp-persian.com یا سرور شما بوجود آمده باشد. اگر شما همچنان این مشکل را دارید، لطفا به<a href="http://forum.wp-persian.com//">تالار گفتگو</a> وردپرس فارسی مراجعه نمایید.

en: Add Video Source
fa: افزودن ویدیو

en: Video Details
fa: جزئیات ویدیو

en: There are no associated subtitles.
fa: عنوان فرعی مرتبطی وجود ندارد.

en: Audio Details
fa: جزئیات صوت

en: Replace Audio
fa: جای‌گزینی صوت

en: Insert video playlist
fa: گذاشتن فهرست پخش ویدیویی

en: 
    <h1>Error establishing a database connection</h1>
    <p>This either means that the username and password information in your <code>wp-config.php</code> file is incorrect or we can't contact the database server at <code>%s</code>. This could mean your host's database server is down.</p>
    <ul>
    	<li>Are you sure you have the correct username and password?</li>
    	<li>Are you sure that you have typed the correct hostname?</li>
    	<li>Are you sure that the database server is running?</li>
    </ul>
    <p>If you're unsure what these terms mean you should probably contact your host. If you still need help you can always visit the <a href='https://wordpress.org/support/'>WordPress Support Forums</a>.</p>
fa: 
    <h1>خطا در برقراری ارتباط با پایگاه داده</h1>
    <p>این به این معناست که یا اطلاعات نام کاربری و رمز عبور در فایل <code>wp-config.php</code> نادرست است یا ما نمی‌توانیم با سرور پایگاه داده شما در <code>%s</code> ارتباط برقرار کنیم. این می‌تواند به این معنا باشد که سرور پایگاه داده میزبان شما از کار افتاده است.</p>
    <ul>
    →	<li>آیا مطمئنید که نام کاربری و رمز صحیح را دارید؟</li>
    →	<li>آیا مطمئنید که نام میزبان را به درستی وارد کرده‌اید؟</li>
    →	<li>آیا مطمئنید که سرور پایگاه داده شما کار می‌کند؟</li>
    </ul>
    <p>اگر نسبت به معنای این پیام مطمئن نیستید احتمالا باید با میزبان خود تماس بگیرید.اگر هنوز به کمک احتیاج دارید همیشه می‌توانید <a href='https://wp-persian.com/forum//'>انجمن‌های پشتیبانی وردپرس</a> را  ببینید.</p>

en: The query argument of %s must have a placeholder.
fa: آرگومان کوئری %s باید دارای نگهدارنده مکان (placeholder) باشد.

en: Create a new video playlist
fa: ساخت یک فهرست ویدیویی تازه

en: Add Audio Source
fa: افزودن منبع صوت

en: Skip Cropping
fa: صرف‌نظر از قاب‌بُری

en: Invalid menu ID.
fa: شناسه فهرست معتبر نیست.

en: Show Tracklist
fa: نمایش فهرست پخش

en: Drag and drop to reorder tracks.
fa: بردارید و بگذارید تا ترتیب قطعه‌ها عوض شود.

en: Create Audio Playlist
fa: ساختن فهرست پخش صوتی

en: Create Video Playlist
fa: ساختن فهرست پخش ویدیویی

en: Edit Video Playlist
fa: ویرایش فهرست پخش ویدیویی

en: Add to video playlist
fa: افزودن به فهرست پخش ویدیویی

en: Update video playlist
fa: به‌روزرسانی فهرست پخش ویدیویی

en: &#8592; Cancel Video Playlist
fa: &#8592; لغو فهرست پخش ویدیویی

en: <h1>Can&#8217;t select database</h1>
    <p>We were able to connect to the database server (which means your username and password is okay) but not able to select the <code>%1$s</code> database.</p>
    <ul>
    <li>Are you sure it exists?</li>
    <li>Does the user <code>%2$s</code> have permission to use the <code>%1$s</code> database?</li>
    <li>On some systems the name of your database is prefixed with your username, so it would be like <code>username_%1$s</code>. Could that be the problem?</li>
    </ul>
    <p>If you don't know how to set up a database you should <strong>contact your host</strong>. If all else fails you may find help at the <a href="https://wordpress.org/support/">WordPress Support Forums</a>.</p>
fa: <h1>نمی‌توان پایگاه‌داده را انتخاب نمود</h1>
    <p>ما می‌توانیم به پایگاه‌داده (از طریق نام‌کاربری و رمزعبور) متصل شویم، اما نمی‌توانیم <code>%1$s</code> را انتخاب(پیدا) نماییم.</p>
    <ul>
    <li>آیا از وجود آن اطمینان دارید؟</li>
    <li>آیا کاربر <code>%2$s</code> دسترسی دارد که از <code>%1$s</code> پایگاه‌داده استفاده نماید؟</li>
    <li>در بعضی از سرور‌ها نام پایگاه‌داده شما به همراه یک پیشوند هم نام با نام‌کاربری شما است، بنابراین نام آن می‌تواند مشابه <code>username_%1$s</code> باشد، آیا اشکال از این است؟</li>
    </ul>
    <p>اگر شما نمی‌دانید که چگونه پایگاه‌داده را مورد بررسی قرار دهید <strong>باید به پشتبانی هاست خود اطلاع دهید</strong>. اگر همه این‌ها ناموفق بود شاید بتوانید با مراجعه به <a href="http://forum.wp-persian.com//">تالار گفتگوی وردپرس فارسی</a> مشکل خود را برطرف سازید.</p>

en: Hint: The password should be at least twelve characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers, and symbols like ! " ? $ % ^ &amp; ).
fa: راهنمایی: رمز باید دستکم ۷ حرف باشد. برای قوی‌تر کردن آن، از حروف کوچک و بزرگ انگلیسی، اعداد و نمادهایی مانند ! " ؟ $ % ^ &amp; ) استفاده کنید.

en: Find and replace
fa: جستجو و جای‌گزینی

en: Rows
fa: ردیف‌ها

en: Background color
fa: رنگ پس‌زمینه

en: Text color
fa: رنگ متن

en: Restore last draft
fa: بازگرداندن آخرین پیش‌نویس

en: Robots
fa: ربات‌ها

en: Horizontal line
fa: خط افقی

en: Align center
fa: وسط‌چین

en: Decrease indent
fa: کم کردن تورفتگی

en: Align left
fa: چپ‌چین

en: Add a Widget
fa: اضافه کردن ابزارک

en: Keywords
fa: کلیدواژه‌ها

en: Move down
fa: انتقال به بالا

en: Move up
fa: انتقال به پایین

en: Align right
fa: راست‌چین

en: Increase indent
fa: افزایش تورفتگی

en: No image set
fa: تصویری مشخص نشده است.

en: Delete column
fa: حذف ستون

en: Show invisible characters
fa: نمایش حروف نامرئی

en: Alternative source
fa: منبع جایگزین

en: https://wordpress.org/support/
fa: http://forum.wp-persian.com/

en: https://wordpress.org/
fa: http://wp-persian.com/

en: Emoticons
fa: شکلک‌ها

en: Style
fa: حالت

[ctx: custom headers]
en: Suggested
fa: پیشنهاد‌شده

en: Cell type
fa: نوع سلول

en: Row type
fa: نوع ردیف

en: Row group
fa: گروه ردیف

en: Replace
fa: جایگزینی

en: Special character
fa: کاراکتر ویژه

en: Source code
fa: منبع کد

en: Randomize suggested headers
fa: نمایش اتفاقی سربرگ‌های پیشنهادی

en: Current header
fa: سربرگ کنونی

en: Clear formatting
fa: پاک‌سازی ساختار

en: Embed
fa: جاسازی

en: Could not find the specified string.
fa: عبارت مشخص شده پیدا نشد.

en: Select an area to move this widget into:
fa: برای جابه‌جایی این ابزارک ناحیه‌ای را انتخاب کنید.

en: An error has occurred. Please reload the page and try again.
fa: خطایی رخ داد. لطفا صفحه را دوباره بارگذاری کنید و سپس دوباره سعی کنید.

[ctx: custom headers]
en: Previously uploaded
fa: قبلا بارگذاری شده

en: Randomizing uploaded headers
fa: در حال اتفاقی کردن سربرگ‌های بارگذاری شده

en: Randomize uploaded headers
fa: نمایش اتفاقی سربرگ‌های بارگذاری شده

en: Insert Read More tag
fa: گذاشتن واژه‌ی «بیشتر»

en: Insert table
fa: گذاشتن جدول

en: Insert video
fa: گذاشتن ویدیو

en: Insert date/time
fa: گذاشتن تاریخ/زمان

en: Insert image
fa: گذاشتن تصویر

en: Insert/edit video
fa: گذاشتن/ویرایش ویدیو

en: Toolbar Toggle
fa: تغییر نوار ابزار

en: Randomizing suggested headers
fa: در حال اتفاقی کردن سربرگ‌های پیشنهادی

en: Visual aids
fa: کمک‌های دیداری

en: Justify
fa: تراز کردن

en: Match case
fa: تطبیق دقیق

en: Column group
fa: گروه ستون

en: Cell padding
fa: حاشیه سلول

en: Page break
fa: جداکننده صفحه

en: Nonbreaking space
fa: فاصله‌ی بدون جداکننده

en: Encoding
fa: نحوه کدکردن متن

en: Paste is now in plain text mode. Contents will now be pasted as plain text until you toggle this option off.
fa: اکنون پیست در حالت  متن ساده است. تا وقتی که این گزینه را خاموش نکنید، مطالب به صورت متن ساده پیست خواهند شد.

en: Paste as text
fa: چسباندن (paste) به صورت متن ساده

en: Paste your embed code below:
fa: کد توکار را اینجا بچسبانید (paste کنید):

en: Cell spacing
fa: فاصله بین سلول‌ها

en: Header cell
fa: عنوان سلول

en: Numbered list
fa: فهرست عددی

[ctx: admin color scheme]
en: Sunrise
fa: طلوع

[ctx: admin color scheme]
en: Ocean
fa: اقیانوس

[ctx: admin color scheme]
en: Coffee
fa: قهوه

[ctx: admin color scheme]
en: Ectoplasm
fa: برون‌مایه

en: Attempted to set image quality outside of the range [1,100].
fa: سعی کردید کیفیت تصویر را خارج از محدوده [۱-۱۰۰] تعیین کنید.

en: Entries from any RSS or Atom feed.
fa: ورودی از هر خوراک RSS یا Atom.

en: A list of your site&#8217;s Pages.
fa: فهرستی از برگه‌های سایت شما.

en: A monthly archive of your site&#8217;s Posts.
fa: بایگانی ماهانه نوشته‌های سایت شما.

en: A calendar of your site&#8217;s Posts.
fa: تقویمی از نوشته‌های سایت شما.

en: Login, RSS, &amp; WordPress.org links.
fa: لینک‌های ورود، RSS و WordPress.org.

en: Arbitrary text or HTML.
fa: متن دلخواه یا HTML.

en: Your site&#8217;s most recent Posts.
fa: تازه‌ترین نوشته‌های سایت شما.

en: Your site&#8217;s most recent comments.
fa: تازه‌ترین دیدگاه‌های سایت شما.

en: A search form for your site.
fa: کادر جست‌وجو برای سایت شما.

en: Add a custom menu to your sidebar.
fa: اضافه کردن یک فهرست سفارشی به ستون کناری سایت شما.

en: A list or dropdown of categories.
fa: یک فهرست یا منوی کشویی از دسته‌ها.

en: A cloud of your most used tags.
fa: ابری از برچسب‌هایی که بیشتر استفاده کرده‌اید.

[ctx: Open Sans font: on or off]
note: translators: If there are characters in your language that are not supported by Open Sans, translate this to 'off'. Do not translate into your own language.
en: on
fa: off

[ctx: admin color scheme]
en: Default
fa: پیش‌فرض

[ctx: admin color scheme]
en: Midnight
fa: نیمه‌شب

en: Use commas instead of %s to separate excluded terms.
fa: به جای %s از کاما (,) برای جدا کردن عبارت‌های استثنا شده استفاده کنید.

[ctx: admin color scheme]
en: Light
fa: روشن

en: Menu
fa: فهرست

en: Translation Updates
fa: به‌روزرسانی‌های ترجمه

en: The theme directory "%s" does not exist.
fa: پوشه‌ی پوسته‌ی «%s» وجود ندارد.

en: In <code>%1$s</code>, use the <code>%2$s</code> method, not the <code>%3$s</code> function. See %4$s.
fa: در <code>%1$s</code>، از روش <code>%2$s</code> استفاده کنید نه تابع <code>%3$s</code>. %4$s را ببینید.

[ctx: Comma-separated list of search stopwords in your language]
note: translators: This is a comma-separated list of very common words that should be excluded from a search, like a, an, and the. These are usually called "stopwords". You should not simply translate these individual words into your language. Instead, look for and provide commonly accepted stopwords in y
en: about,an,are,as,at,be,by,com,for,from,how,in,is,it,of,on,or,that,the,this,to,was,what,when,where,who,will,with,www
fa: و,در,به,که,از,این,را,است,با,برای,آن,نیز,بر,یا,یک,دو,بود,تا,دارد,دیگر,شد,هر,دارند,باید,آنان

en: ERROR: This is not a valid feed template.
fa: خطا: این قالبِ خوراک معتبر نیست.

en: This content is password protected. To view it please enter your password below:
fa: این محتوا با رمز محافظت شده است. برای مشاهده رمز را در پایین وارد کنید:

en: Failed to write request to temporary file.
fa: نوشتن درخواست در پرونده موقت شکست خورد.

en: The SSL certificate for the host could not be verified.
fa: گواهی امن SSL برای میزبان قابل تایید نیست.

en: Embed Media Player
fa: جاسازی پخش‌کننده رسانه

en: Link to Attachment Page
fa: پیوند به برگه‌ی پیوست

en: Length:
fa: طول:

en: Link to Media File
fa: پیوند به پرونده چند‌رسانه‌ای

en: Embed or Link
fa: جاسازی یا پیوند

en: Play/Pause
fa: پخش/مکث

en: Turn off Fullscreen
fa: خروج وضعیت نمایش تمام‌صفحه

en: Go Fullscreen
fa: رفتن به نمایش تمام‌صفحه

en: Captions/Subtitles
fa: زیرنویس‌ها

en: Download File
fa: دریافت پرونده

en: Download Video
fa: دریافت ویدیو

en: Unmute
fa: باصدا

en: Mute Toggle
fa: روشن/خاموش کردن صدا

en: %s month | %s months
fa[0]: %s ماه

en: %s week | %s weeks
fa[0]: %s هفته

en: %s year | %s years
fa[0]: %s سال

note: translators: %d: ID of a post
en: #%d (no title)
fa: #%d (بدون عنوان)

en: JavaScript must be enabled to use this feature.
fa: برای استفاده از این قابلیت باید جاوااسکریپت فعال باشد.

en: Login Address (URL)
fa: نشانی ورود (URL)

en: The URL to the admin area
fa: نشانی بخش پیشخوان

en: The web browser on your device cannot be used to upload files. You may be able to use the <a href="%s">native app for your device</a> instead.
fa: مروگر وبِ دستگاه شما نمی‌تواند برای بارگذاری پرونده‌ها استفاده شود. می‌توانید به‌جای آن از <a href="%s">نرم‌افزار اختصاصی دستگاه خود</a> استفاده کنید.

en: Possible reason: your host may have disabled the mail() function.
fa: دلیل ممکن: میزبان شما ممکن است تابع mail() را از کار انداخته باشد.

en: <strong>ERROR</strong>: Couldn&#8217;t register you&hellip; please contact the <a href="mailto:%s">webmaster</a> !
fa: <strong>خطا</strong>: امکان نام‌نویسی شما نیست، به <a href="mailto:%s">مدیر وبلاگ</a> نامه بنویسید.

en: (more&hellip;)
fa: (بیشتر&hellip;)

[ctx: post revision title extra]
note: translators: 1: date
en: %1$s [Current Revision]
fa: %1$s [رونوشت حاضر]

[ctx: post revision title extra]
note: translators: 1: date
en: %1$s [Autosave]
fa: %1$s [ذخیره خودکار]

en: Session expired. Please log in again. You will not move away from this page.
fa: نشست باطله است. لطفاً دوباره وارد شوید. شما از این صفحه به هیچ‌کجا نخواهید رفت.

en: Have you entered your email correctly? You have entered %s, if it&#8217;s incorrect, you will not receive your email.
fa: ایمیلتان را به درستی وارد کرده‌اید؟ شما ایمیل‌تان را  %s وارد کرده‌اید، در صورت نادرست بودن ایمیلی دریافت نخواهید کرد.

en: The site you were looking for, <strong>%s</strong>, does not exist, but you can create it now!
fa: سایتی که به دنبالش می‌گشتید، <strong>%s</strong> وجود ندارد، اما می‌توانید همین حالا آن را ایجاد کنید!

en: The site you were looking for, <strong>%s</strong>, does not exist.
fa: سایتی که به دنبالش می‌گشتید، <strong>%s</strong> وجود ندارد.

en: Your session has expired. You can log in again from this page or go to the login page.
fa: نشست شما باطل شده است. می‌توانید از این صفحه دوباره وارد شوید و یا به صفحه ورود بروید.

en: The login page will open in a new window. After logging in you can close it and return to this page.
fa: صفحه‌ی ورود در یک پنجره‌ی جدید گشوده خواهد شد. پس از ورود می‌توانید پنجره را بسته و به این صفحه بازگردید.

[ctx: post revision title]
note: translators: post revision title: 1: author avatar, 2: author name, 3: time ago, 4: date
en: %1$s %2$s, %3$s ago (%4$s)
fa: %1$s %2$s, %3$s پیش (%4$s)

[ctx: 1: date, 2: time]
en: %1$s at %2$s
fa: %1$s در %2$s

en: %s <span class="says">says:</span>
fa: %s <span class="says">گفت:</span>

[ctx: submit button]
en: Search
fa: جستجو

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
fa: جستجو &hellip;

[ctx: label]
en: Search for:
fa: جستجو برای:

en: Session expired
fa: نشست باطله است

en: No tags found.
fa: برچسبی پیدا نشد.

[ctx: meta widget link text]
en: WordPress.org
fa: WP-Persian.COM

en: Do not deregister the %1$s script in the administration area. To target the frontend theme, use the %2$s hook.
fa: اسکریپت %1$s را دوباره در ناحیه‌ی مدیریت ثبت نکنید. برای افزودن آن به پوسته از هوکِ %2$s استفاده نمایید.

en: WordPress Address (URL)
fa: نشانی وردپرس (URL)

en: Site Address (URL)
fa: نشانی سایت (URL)

en: Invalid user ID.
fa: شناسه غیرمعتبر.

en: Caption this image&hellip;
fa: زیرنویس این تصویر&hellip;

en: Random Order
fa: چینش تصادفی

note: translators: This is a would-be plural string used in the media manager. If there is not a word you can use in your language to avoid issues with the 		   lack of plural support here, turn it into "selected: %d" then translate it.
en: %d selected
fa: گزینش‌شده: %d

en: Insert from URL
fa: گذاشتن از نشانی

[ctx: Links widget]
en: Random
fa: تصادفی

en: Add to Gallery
fa: افزودن به گالری

en: No items found.
fa: موردی پیدا نشد.

en: Reverse order
fa: چینش معکوس

en: Set featured image
fa: قرار دادن به‌عنوان تصویر شاخص

en: Deselect
fa: گزینش نکردن

en: Sorry, that file cannot be edited.
fa: ببخشید، نمی‌توانید این پرونده را ویرایش کنید.

en: Delete Permanently
fa: پاک کردن‌ برای همیشه

en: You are about to permanently delete this item.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
fa: شما می‌خواهید این مورد را برای همیشه پاک کنید
      'Cancel' برای انصراف، 'OK' برای پاک کردن.

en: Upload Limit Exceeded
fa: بیش از حد مجاز بارگذاری

en: Dismiss Errors
fa: نادیده گرفتن خطاها

en: No editor could be selected.
fa: ویرایشگری قابل گزینش نیست.

en: Uploading
fa: در حال بارگذاری

en: Audio <span class="count">(%s)</span> | Audio <span class="count">(%s)</span>
fa[0]: صوت <span class="count">(%s)</span>

en: Image <span class="count">(%s)</span> | Images <span class="count">(%s)</span>
fa[0]: تصویر <span class="count">(%s)</span>

en: Manage Images
fa: مدیریت تصویرها

en: Manage Video
fa: مدیریت ویدیو

en: Video
fa: ویدیو

en: Video <span class="count">(%s)</span> | Video <span class="count">(%s)</span>
fa[0]: ویدیو <span class="count">(%s)</span>

en: Manage Audio
fa: مدیریت صوت‌ها

en: Insert into page
fa: گذاشتن در برگه

en: Uploaded to this page
fa: بارگذاری شده در این برگه

en: All media items
fa: همه‌ی موارد رسانه‌ای

en: Uploaded to this post
fa: بارگذاری شده در این نوشته

en: Audio
fa: صوت

en: &#8592; Return to library
fa: &#8594; بازگشت به کتابخانه

en: Custom URL
fa: نشانی دلخواه

en: Alt Text
fa: متن جایگزین

en: Attachment Details
fa: جزییات پیوست

en: Columns
fa: ستون‌ها

en: Large
fa: بزرگ

en: &#8592; Cancel Gallery
fa: &#8594; لغو گالری

en: Attachment Display Settings
fa: تنظیمات نمایش پیوست

en: Gallery Settings
fa: تنظیمات گالری

en: Upload Images
fa: بارگذاری تصاویر

en: WordPress &rsaquo; Success
fa: وردپرس &rsaquo; کامیابی

en: Upload Files
fa: بارگذاری پرونده‌ها

en: Drop files anywhere to upload
fa: برای بارگذاری، پرونده‌ها را به اینجا بکشید

en: Insert gallery
fa: گذاشتن گالری

en: Drop files to upload
fa: برای بارگذاری، پرونده‌ها را بکشید

en: Create Gallery
fa: ساخت گالری

en: Media Library
fa: کتابخانه پرونده‌های چندرسانه‌ای

en: Already Installed
fa: پیش از‌این راه‌اندازی شده است

en: You appear to have already installed WordPress. To reinstall please clear your old database tables first.
fa: شما پیش از‌این وردپرس را برپا کرده‌اید. برای راه‌اندازی دوباره نخست جدول‌های کهنه‌ی پایگاه‌داده را پاک کنید..

en: To activate your user, please click the following link:
    
    %s
    
    After you activate, you will receive *another email* with your login.
fa: برای فعال‌سازی کاربر خود، روی پیوند زیر کلیک کنید:
    
    %s
    
    پس از فعال‌سازی *ایمیل دیگری* همراه با اطلاعات ورود دریافت خواهید کرد.

en: New Site: %1$s
    URL: %2$s
    Remote IP: %3$s
    
    Disable these notifications: %4$s
fa: سایت جدید: %1s
    نشانی: %2$s
    Remote IP: %3s
    
    غیرفعال کردن این آگاه‌سازی‌ها: %4s

en: New User: %1$s
    Remote IP: %2$s
    
    Disable these notifications: %3$s
fa: کاربر جدید: %1s
    Remote IP: %2s
    
    غیرفعال کردن این آگاه‌سازی‌ها: %3s

en: Attachment Page
fa: پوسته‌ی پیوست‌ها

en: Link To
fa: پیوند به

en: Media File
fa: پرونده رسانه‌ای

en: Describe this audio file&hellip;
fa: این پرونده صوتی را توضیح دهید&hellip;

en: Describe this media file&hellip;
fa: این پرونده رسانه‌ای را توضیح دهید&hellip;

en: Describe this video&hellip;
fa: این ویدیو را توضیح دهید&hellip;

en: Update gallery
fa: به‌روزرسانی گالری

en: <strong>ERROR</strong>: This username is already registered. Please choose another one.
fa: <strong>خطا</strong>:  شناسه وجود دارد، شناسه‌ی دیگری بنویسید.

en: Please enter a valid email address.
fa: لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

en: The requested user does not exist.
fa: کاربر خواسته‌شده وجود ندارد.

en: Could not read image size.
fa: نمی‌توان اندازه‌ی تصویر را به‌دست آورد

en: File doesn&#8217;t exist?
fa: پرونده  &#8220;%s&#8221; پیدا نشد؟

en: File is not an image.
fa: پرونده یک تصویر نیست.

en: Image Editor Save Failed
fa: ذخیره ویرایش تصویر با شکست روبه‌رو شد.

en: Image crop failed.
fa: قاب‌بُری با شکست روبه‌رو شد.

en: Image flip failed.
fa: برگردان تصویر با شکست روبه‌رو شد.

en: Image resize failed.
fa: تغییر اندازه با شکست روبه‌رو شد.

en: Image rotate failed.
fa: چرخش تصویر با شکست روبه‌رو شد.

en: Add to gallery
fa: افزودن به گالری

en: Clear
fa: پاکسازی

en: Create a new gallery
fa: گالری تازه بسازید

en: Current Color
fa: رنگ فعلی

en: Insert Media
fa: گذاشتن رسانه

en: Insert into post
fa: گذاشتن در نوشته

en: Select Color
fa: گزینش رنگ

en: View Attachment Page
fa: دیدن صفحه پیوست

en: Whoops, the provided date is invalid.
fa: تاریخ مشخص‌شده معتبر نیست.

en: Could not insert term relationship into the database
fa: ارتباط موارد نمی‌تواند به بانک اطلاعاتی افزوده شود

note: translators: 1: blog name, 2: separator(raquo), 3: post type name
en: %1$s %2$s %3$s Feed
fa: %1$s %2$s %3$s خوراک

en: Alternative Text
fa: متن جایگزین

en: Display post date?
fa: نمایش تاریخ نوشته؟

en: Incorrect username or password.
fa: نام‌کاربری یا رمز اشتباه است.

en: Select Files
fa: گزینش پرونده‌ها

en: Sorry, revisions are disabled.
fa: متاسفانه رونوشت‌ها غیرفعال هستند.

en: Sorry, the user cannot be updated.
fa: متاسفانه کاربر قابل به‌روزرسانی نیست.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts.
fa: متاسفانه شما مجاز نیستید نوشته‌ها را ویرایش کنید.

en: Sorry, you cannot edit users.
fa: متاسفانه شما نمی‌توانید کاربرها را ویرایش کنید.

en: Sorry, you cannot edit your profile.
fa: متاسفانه شما نمی‌توانید‌ شناسنامه خود را ویرایش کنید.

en: Sorry, you cannot list users.
fa: متاسفانه شما نمی‌توانید کاربرها را فهرست کنید.

en: The role specified is not valid
fa: نقش‌کاربری مشخص‌شده معتبر نیست

en: There is a revision of this post that is more recent.
fa: رونوشت تازه‌تری از این نوشته وجود دارد.

en: XML-RPC services are disabled on this site.
fa: سرویس‌های XML-RPC در این سایت غیرفعال شده‌اند.

en: You are not allowed to create pages as this user.
fa: شما مجاز نیستید تحت نام این کاربر برگه‌ای بسازید.

[ctx: Uploader: Drop files here - or - Select Files]
en: or
fa: یا

[ctx: Name for the Text editor tab (formerly HTML)]
en: Text
fa: متن

en: Skip to toolbar
fa: رفتن به نوارابزار

en: Hex Value
fa: مقدار Hex

en: Header Text Color
fa: رنگ متن سربرگ

en: Colors
fa: رنگ‌ها

en: Save &amp; Activate
fa: ذخیره و فعال‌سازی

en: Saved
fa: ذخیره شد.

en: Save &amp; Publish
fa: ذخیره و انتشار

en: Select File
fa: گزینش پرونده

en: Customize
fa: سفارشی‌سازی

en: Insufficient arguments passed to this XML-RPC method.
fa: آرگومان‌های لازم جهت استفاده از روش XML-RPC فرستاده نشده.

en: Sorry, you cannot stick a private post.
fa: متاسفانه نمی‌توانید نوشته‌های خصوصی را سنجاق کنید.

en: Header Image
fa: تصویر سربرگ

en: Post Thumbnail
fa: تصویرکِ نوشته

en: text direction
fa: جهت متن

en: Toggle Editor Text Direction
fa: تغییر جهت نوشتن در ویرایشگر

en: Please enter a username.
fa: لطفا نام‌کاربری را وارد کنید.

en: That username is not allowed.
fa: این نام‌کاربری مجاز نیست.

en: Username must be at least 4 characters.
fa: نام‌کاربری باید حداقل ۴ حرف داشته باشد.

en: Please enter a site name.
fa: لطفا نام سایت را وارد کنید.

en: That name is not allowed.
fa: این نام مجاز نیست.

en: Site name must be at least 4 characters.
fa: نام سایت باید حداقل ۴ حرف باشد.

en: Please enter a site title.
fa: لطفا عنوان سایت را وارد کنید.

en: A static page
fa: برگه‌ی ایستا

en: Background Image
fa: تصویر پس‌زمینه

en: Background Position
fa: موقعیت پس‌زمینه

en: Background Repeat
fa: تکرار پس‌زمینه

en: Background Attachment
fa: پیوست پس‌زمینه

en: Background Color
fa: رنگ پس‌زمینه

en: Display Header Text
fa: نمایش متن سربرگ

en: Change Image
fa: تغییر تصویر

en: Remove image
fa: حذف تصویر

en: Sorry, you are not allowed to edit this post type.
fa: متاسفانه شما مجاز نیستید این نوع نوشته را ویرایش کنید.

en: No Repeat
fa: بدون تکرار

en: Tile
fa: تکرار موزاییکی

en: Tile Horizontally
fa: تکرار افقی

en: Tile Vertically
fa: تکرار عمودی

en: Scroll
fa: پیمایش

en: Fixed
fa: ثابت

en: Front page
fa: برگه‌ی نخست

en: Posts page
fa: برگه‌ی نوشته‌ها

en: Allowed Files
fa: پرونده‌های مجاز

en: Remove
fa: حذف

en: Featured Image
fa: تصویر شاخص

en: You are not allowed to create terms in this taxonomy.
fa: متاسفانه شما مجاز نیستید در این رده مورد جدیدی بسازید.

en: The term name cannot be empty.
fa: نام مورد نمی‌تواند خالی باشد.

en: This taxonomy is not hierarchical.
fa: این رده سلسله‌مراتبی نیست.

en: Parent term does not exist.
fa: مورد مادر موجود نیست.

en: This taxonomy is not hierarchical so you can't set a parent.
fa: این رده سلسله‌مراتبی نیست پس نمی‌توانید والد انتخاب کنید.

en: Sorry, deleting the term failed.
fa: متاسفانه پاک کردن مورد با مشکل مواجه شد.

en: Sorry, editing the term failed.
fa: متاسفانه ویرایش مورد با مشکل مواجه شد.

en: Sorry, your term could not be created. Something wrong happened.
fa: ببخشید، مورد شما نمی‌تواند ساخته شود. مشکلی به وجود آمده است.

en: You are not allowed to assign terms in this taxonomy.
fa: متاسفانه شما مجاز نیستید در این رده مورد جدیدی اختصاص دهید.

en: You are not allowed to delete terms in this taxonomy.
fa: متاسفانه شما مجاز نیستید در این رده موردی را پاک کنید.

en: You are not allowed to edit terms in this taxonomy.
fa: متاسفانه شما مجاز نیستید در این رده موردی را ویرایش کنید.

en: Select Link Category:
fa: گزینش دسته‌ی پیوند:

en: Template
fa: قالب

en: Stylesheet
fa: شیوه‌نامه

en: Link title
fa: عنوان پیوند

en: Link rating
fa: امتیاز پیوند

en: Link ID
fa: شناسه‌ی پیوند

en: Number of links to show:
fa: تعداد پیوندهایی که نمایش داده می‌شود:

en: ERROR: The themes directory is either empty or doesn&#8217;t exist. Please check your installation.
fa: خطا: پوشه‌ی مربوط به پوسته‌ها خالی است یا وجود ندارد. لطفاً بررسی کنید.

en: Stylesheet is not readable.
fa: شیوه‌نامه قابل خواندن نیست.

en: The "%s" theme is not a valid parent theme.
fa: "%s" یک پوسته‌ی مادر معتبر نیست.

en: Tagline
fa: معرفی کوتاه

en: Front page displays
fa: در برگه‌ی نخست نمایش داده شود

en: Your latest posts
fa: نوشته‌های تازه

en: &mdash; Select &mdash;
fa: &mdash; گزینش &mdash;

en: Static Front Page
fa: برگه‌ی نخستِ ایستا

en: Your theme supports a static front page.
fa: پوسته‌ی شما از صفحه‌ی نخستِ ایستا پشتیبانی می‌کند.

en: Collapse Sidebar
fa: بستن ستون کناری

en: The post type may not be changed.
fa: نوع نوشته نمی‌تواند تغییر یابد.

en: Image default link type
fa: نوع پیوند پیش‌فرض تصویر

en: Image default size
fa: اندازه پیش‌فرض تصویر

en: Image default align
fa: چینش پیش‌فرض تصویر

en: Sorry, you are not allowed to edit this post.
fa: متاسفانه شما مجاز نیستید این نوشته را ویرایش کنید.

en: Edit Site
fa: ویرایش سایت

[ctx: tag delimiter]
en: ,
fa: ٬

en: Invalid post type
fa: نوع نادرست نوشته

en: Sorry, you are not allowed to create private posts in this post type
fa: متاسفانه شما مجاز نیستید در این سایت نوشته‌ی خصوصی بسازید.

en: Sorry, you are not allowed to publish posts in this post type
fa: متاسفانه شما مجاز نیستید این نوع نوشته را منتشر کنید.

en: Sorry, you are not allowed to create password protected posts in this post type
fa: متاسفانه شما مجاز نیستید در این نوع نوشته، نوشته‌ی رمزدار بسازید.

en: You are not allowed to create posts as this user.
fa: متاسفانه شما مجاز نیستید با این نام‌کاربری نوشته‌ای ایجاد کنید.

en: Invalid author ID.
fa: شناسه نویسنده نادرست است.

en: Sorry, you are not allowed to stick this post.
fa: متاسفانه شما مجاز نیستید این نوشته را سنجاق کنید.

en: Sorry, one of the given taxonomies is not supported by the post type.
fa: متاسفانه یکی از رده‌های داده شده توسط این نوع نوشته پشتیبانی نمی‌شود.

en: Sorry, you are not allowed to assign a term to one of the given taxonomies.
fa: متاسفانه شما مجاز نیستید مورد را به رده‌های داده شده اختصاص دهید.

en: Sorry, you are not allowed to add a term to one of the given taxonomies.
fa: متاسفانه شما مجاز نیستید مورد را به رده‌های داده شده بیافزایید.

en: Sorry, you are not allowed to delete this post.
fa: متاسفانه شما مجاز نیستید این نوشته را پاک کنید.

en: The post cannot be deleted.
fa: این نوشته قابل پاک شدن نیست.

en: The post type specified is not valid
fa: نوع نوشته‌ی مشخص‌شده معتبر نیست

en: Sorry, you are not allowed to edit posts in this post type
fa: متاسفانه شما مجاز نیستید این نوع نوشته را ویرایش کنید

en: Ambiguous term name used in a hierarchical taxonomy. Please use term ID instead.
fa: نام مورد استفاده شده در سلسله مراتب رده مبهم است. لطفاً از شناسه‌ی مورد به‌جای آن استفاده کنید.

en: Allow search engines to index this site.
fa: موتورهای جستجو اجازه دارند محتوای این سایت را بررسی کنند.

en: There doesn't seem to be a <code>wp-config.php</code> file. I need this before we can get started.
fa: به‌نظر می‌رسد پرونده‌ی <code>wp-config.php</code> موجود نیست. ما برای آغاز کار به این پرونده نیاز داریم.

en: You can create a <code>wp-config.php</code> file through a web interface, but this doesn't work for all server setups. The safest way is to manually create the file.
fa: می‌توانید پرونده‌ی <code>wp-config.php</code> را از طریق یک رابط تحت وب بسازید، هرچند ممکن است این رابط در همه‌ی سرویس‌دهنده اجرا نشود. امن‌ترین راه ساخت پرونده به‌صورت دستی است.

en: Create a Configuration File
fa: ساختن پرونده‌ی پیکربندی

en: Your account has been activated. You may now <a href="%1$s">log in</a> to the site using your chosen username of &#8220;%2$s&#8221;. Please check your email inbox at %3$s for your password and login instructions. If you do not receive an email, please check your junk or spam folder. If you still do not receive an email within an hour, you can <a href="%4$s">reset your password</a>.
fa: حساب شما فعال شد. حالا می‌توانید با استفاده از نام‌کاربری &#8220;%2$s&#8221; که خودتان ساخته‌اید، <a href="%1$s">وارد</a> سایت شوید. لطفا برای دریافت رمز و دستورات وارد شدن به سایت به صندوق ایمیل خود در %3$s سر بزنید. اگر ایمیل مورد نظر را پیدا نکردید، به پوشه جفنگ‌نامه‌ها نیز سر بزنید. اگر همچنان بعد از یک ساعت ایمیل موردنظر دریافت نشد، <a href="%4$s">رمز خود را بازیابی کنید</a>.

en: Your site at <a href="%1$s">%2$s</a> is active. You may now log in to your site using your chosen username of &#8220;%3$s&#8221;. Please check your email inbox at %4$s for your password and login instructions. If you do not receive an email, please check your junk or spam folder. If you still do not receive an email within an hour, you can <a href="%5$s">reset your password</a>.
fa: سایت شما در <a href="%1$s">%2$s</a> فعال شد. حالا می‌توانید با استفاده از نام‌کاربری انتخابی‌تان &#8220;%3$s&#8221; وارد سایت شوید. لطفا برای دریافت رمز و دستورات وارد شدن به سایت به صندوق ایمیل خود در %4$s سر بزنید. اگر ایمیل مورد نظر را پیدا نکردید، به پوشه جفنگ‌نامه‌ها نیز سر بزنید. اگر همچنان بعد از یک ساعت ایمیل موردنظر دریافت نشد، <a href="%5$s">رمز خود را بازیابی کنید</a>.

en: <a href="http://%1$s">http://%2$s</a> is your new site. <a href="%3$s">Log in</a> as &#8220;%4$s&#8221; using your existing password.
fa: <a href="http://%1$s">http://%2$s</a> سایت جدید شماست. با رمز خود به عنوان  &#8220;%4$s&#8221;<a href="%3$s">وارد شوید</a>.

en: One or more database tables are unavailable. The database may need to be <a href="%s">repaired</a>.
fa: تعدادی از جداول پایگاه‌داده در دسترس نیستند. پایگاه‌داده احتمالاً باید <a href="%s">تعمیر</a> شود.

en: Mission complete. Message <strong>%s</strong> deleted.
fa: کار به‌پایان رسید. پیام <strong>%s</strong> پاک شد.

en: You are posting comments too quickly. Slow down.
fa: خیلی تندتند دیدگاه‌تان را می‌نویسید، کمی آرام‌تر...

[ctx: admin bar menu group label]
en: New
fa: تازه

en: %s comment awaiting moderation | %s comments awaiting moderation
fa[0]: %s دیدگاه در انتظار مدیریت است

en: %s exceeds the maximum upload size for the multi-file uploader when used in your browser.
fa: اندازه %s از حد تعیین شده برای بارگذاری پرونده‌ها در بارگذار چندپرونده‌ای بزرگ‌تر است.

en: Please try uploading this file with the %1$sbrowser uploader%2$s.
fa: لطفاً جهت بارگذاری این پرونده از %1$sبارگذار مرورگر%2$s استفاده کنید.

en: &#8220;%s&#8221; has failed to upload.
fa: &#8220;%s&#8221; به‌خاطر وجود ایراد بارگذاری نشد

[ctx: links widget]
en: All Links
fa: همه‌ی پیوندها

en: The menu ID should not be empty.
fa: ID فهرست نباید خالی باشد.

en: About WordPress
fa: درباره وردپرس

en: %s exceeds the maximum upload size for this site.
fa: اندازه %s از حد تعیین شده برای بارگذاری پرونده‌ها در این سایت بزرگ‌تر است.

en: Feedback
fa: بازخورد

en: <strong>ERROR</strong>: please fill the required fields (name, email).
fa: <strong>خطا</strong>: لطفا بخش‌های لازم را پر کنید (نام، ایمیل).

en: <strong>ERROR</strong>: please enter a valid email address.
fa: <strong>خطا</strong>: لطفا نشانی ایمیل معتبری را وارد کنید.

en: <strong>ERROR</strong>: please type a comment.
fa: <strong>خطا</strong>: لطفا دیدگاهتان را بنویسید.

en: Could not load the preview image. Please reload the page and try again.
fa: امکان پیش‌نمایش تصویر وجود ندارد. لطفاً صفحه را نوسازی و دوباره تلاش کنید.

en: <strong>ERROR</strong>: Site URL already taken.
fa: <strong>خطا</strong>: نشانی سایت قبلاً گرفته شده است.

en: <strong>ERROR</strong>: problem creating site entry.
fa: <strong>خطا</strong>: مشکل در ایجاد نوشته در سایت.

en: Documentation
fa: مستندات

en: Support Forums
fa: انجمن‌های پشتیبانی

en: Database Error
fa: خطای پایگاه‌داده

en: Error establishing a database connection
fa: خطا در برقراری ارتباط با پایگاه‌داده

en: WordPress.org
fa: وردپرس

en: Network Admin: %s
fa: مدیر شبکه: %s

[ctx: taxonomy general name]
en: Tags
fa: برچسب‌ها

[ctx: taxonomy singular name]
en: Tag
fa: برچسب

en: Scripts and styles should not be registered or enqueued until the %1$s, %2$s, or %3$s hooks.
fa: اسکریپت‌ها و استایل‌ها نباید پیش از %1$s، %2$s و %3$s ثبت یا فراخوانی شوند.

en: Use <code>WP_User->ID</code> instead.
fa: به‌عنوان جایگزین از <code>WP_User->ID</code> استفاده کنید.

en: You have been added to this site. Please visit the <a href="%s">homepage</a> or <a href="%s">log in</a> using your username and password.
fa: شما به این سایت افزوده شدید. لطفاً با استفاده از نام‌کاربری و رمزعبور خود به <a href="%s">صفحه اول</a> یا <a href="%s">بخش ورود</a> مراجعه کنید.

en: Memory exceeded. Please try another smaller file.
fa: حافظه سرریز شد. لطفاً پرونده کوچک‌تری را امتحان کنید.

en: This file is not an image. Please try another.
fa: این پرونده تصویر نیست. لطفا یکی دیگر را امتحان کنید.

en: This is larger than the maximum size. Please try another.
fa: حجم این پرونده بیشتر از حد مجاز است. لطفا یکی دیگر را امتحان کنید.

[ctx: admin color scheme]
en: Blue
fa: آبی

en: The timezone you have entered is not valid. Please select a valid timezone.
fa: منطقه زمانی انتخابی شما نامعتبر است. لطفا یک منطقه معتبر را انتخاب کنید.

[ctx: add new from admin bar]
en: Media
fa: رسانه

[ctx: add new from admin bar]
en: User
fa: کاربر

en: You should specify a nonce action to be verified by using the first parameter.
fa: شما باید برای تایید و شناسایی توسط متغیر اول یک عمل فوری مشخص کنید.

en: View Tag
fa: دیدن برچسب

en: View Category
fa: دیدن دسته

en: Your account is now activated. <a href="%1$s">Log in</a> or go back to the <a href="%2$s">homepage</a>.
fa: حساب شما هم‌اکنون فعال شد. می‌توانید <a href="%1$s">وارد</a> سایت شوید یا به <a href="%2$s"صفحه اصلی</a> برگردید.

en: Your account is now activated. <a href="%1$s">View your site</a> or <a href="%2$s">Log in</a>
fa: حساب شما هم‌اکنون فعال شد. می‌توانید سایت را <a href="%1$s">مشاهده</a> کنید یا <a href="%2$s">وارد</a> آن شوید.

en: Howdy, %1$s
fa: درود، %1$s

en: Approve and Reply
fa: تایید و پاسخ

en: All Posts
fa: همه‌ی نوشته‌ها

en: All Pages
fa: همه‌ی برگه‌ها

en: Pingback:
fa: بازتاب:

en: Post navigation
fa: راهبری نوشته‌ها

en: Toolbar
fa: نوار ابزار

en: Preload
fa: پیش‌بارگذاری

en: Poster
fa: پوستر

en: Destination directory for file streaming does not exist or is not writable.
fa: پوشه‌ی مشخص‌شده برای خواندن پرونده‌ها وجود ندارد یا قابل نوشتن نیست.

en: There are no HTTP transports available which can complete the requested request.
fa: هیچ دادوستد داده‌ای برای تکمیل فرآیند این درخواست وجود ندارد.

[ctx: post format]
en: Format
fa: ساختار

en: Enter the destination URL
fa: نشانی مقصد را وارد نمایید

en: Or link to existing content
fa: یا پیوند به محتوای موجود سایت

en: Conditional query tags do not work before the query is run. Before then, they always return false.
fa: دستورات شرطی قبل از اجرای کوئری اصلی کار نمی‌کنند و همیشه مقدار false رو برمی‌گردانند.

en: The user is already active.
fa: این کاربر از پیش فعال است.

en: (This message was added in version %s.)
fa: (این پیام در نگارش %s اضافه شده است)

en: %1$s was called <strong>incorrectly</strong>. %2$s %3$s
fa: تابع %1$s به‌صورت <strong>نادرست</strong> فراخوانی شد. %2$s %3$s

en: Sorry, you cannot publish this post.
fa: متاسفانه شما نمی‌توانید ‌این نوشته را منتشر کنید.

en: Permalink: %s
fa: پیوند یکتا: %s

[ctx: Post format]
en: Standard
fa: استاندارد

en: domain
fa: دامنه

en: Your address will be %s.
fa: نشانی شما خواهد بود %s.

[ctx: Post format]
en: Audio
fa: صدا

en: Invalid post format
fa: ساختار نادرست نوشته

en: Open link in a new window/tab
fa: نمایش پیوند در پنجره/زبانه تازه

en: No search term specified. Showing recent items.
fa: معیاری برای جستجو مشخص نشده. در حال نمایش آخرین موارد.

en: Only a static class method or function can be used in an uninstall hook.
fa: فقط یک کلاس یا تابع ایستا (static) می‌تواند در uninstall hook استفاده شود.

en: Passing an integer number of posts is deprecated. Pass an array of arguments instead.
fa: تاریخ مصرف استفاده از اعداد برای فراخوانی نوشته‌ها گذشته است، در عوض باید از آرگومان استفاده کنید.

[ctx: Post format]
en: Aside
fa: حاشیه

[ctx: Post format]
en: Chat
fa: گپ

[ctx: Post format]
en: Gallery
fa: گالری

[ctx: Post format]
en: Link
fa: پیوند

[ctx: Post format]
en: Image
fa: تصویر

[ctx: Post format]
en: Quote
fa: گفتاورد

[ctx: Post format]
en: Status
fa: وضعیت

[ctx: Post format]
en: Video
fa: ویدیو

en: No pages found.
fa: برگه‌ای پیدا نشد.

en: No posts found in Trash.
fa: نوشته‌ای در زباله‌دان یافت نشد

en: No pages found in Trash.
fa: برگه‌ای در زباله‌دان یافت نشد

en: Shortlink
fa: پیوندک

en: Invalid attachment ID.
fa: شناسه نادرست پیوست

en: This file no longer needs to be included.
fa: دیگر نیازی به فراخوانی (include) این پرونده نیست.

en: Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
fa: لطفاً نام کاربری یا نشانی ایمیل خود را‌ وارد کنید. از طریق ایمیل، پیوندی برای ساختن رمز تازه دریافت خواهید کرد.

en: Display as dropdown
fa: نمایش به‌عنوان فهرست بازشو

en: Medium size image width
fa: پهنای تصویر میانه

en: Medium size image height
fa: ارتفاع تصویر میانه

en: Large size image width
fa: پهنای تصویر بزرگ

en: Large size image height
fa: ارتفاع تصویر بزرگ

en: Thumbnail Width
fa: پهنای تصویرک

en: Thumbnail Height
fa: ارتفاع تصویرک

en: Crop thumbnail to exact dimensions
fa: بریدن تصویرک با اندازه ثابت

en: Someone requested that the password be reset for the following account:
fa: کسی درخواست به‌روز رسانی رمز این حساب را داده است:

en: If this was a mistake, just ignore this email and nothing will happen.
fa: اگر اشتباهی رخ داده، کافیست‌ این نامه را نادیده بگیرید و هیچ اتفاقی نخواهد افتاد.

en: To reset your password, visit the following address:
fa: برای نوسازی رمزتان‌ این نشانی را ببینید:

en: The passwords do not match.
fa: این رمزها یکسان نیستند.

en: Password Reset
fa: نوسازی رمز

en: Your password has been reset.
fa: رمز شما شما نوسازی شد.

en: Reset Password
fa: نوسازی رمز

en: Enter your new password below.
fa: رمز تازه‌ی خود را در زیر بنویسید.

en: New password
fa: رمز تازه

en: Confirm new password
fa: تایید رمز تازه

en: Edit My Profile
fa: ویرایش شناسنامه‌ی من

en: Manage Comments
fa: مدیریت دیدگاه‌ها

en: Invalid post.
fa: نوشته نامعتبر.

en: Only lowercase letters (a-z) and numbers are allowed.
fa: فقط حروف کوچک ازa تا z و اعداد مجاز هستند.

en: "caller_get_posts" is deprecated. Use "ignore_sticky_posts" instead.
fa: تاریخ مصرف "caller_get_posts" گذشته است. به‌جای آن از "ignore_sticky_posts" استفاده کنید.

en: Link Category
fa: دسته‌ی پیوند

en: Search Link Categories
fa: جستجو در دسته‌های پیوند

en: All Link Categories
fa: همه‌ی دسته‌های پیوند

en: Update Link Category
fa: به‌روزرسانی دسته‌ی پیوند

en: Add New Link Category
fa: افزودن دسته‌ی پیوند تازه

en: New Link Category Name
fa: نام تازه‌ی دسته‌ی پیوند

en: Network Admin
fa: مدیر شبکه

en: [%1$s] Activate %2$s
fa: [%1$s] فعال‌سازی %2$s

en: Your server is running PHP version %1$s but WordPress %2$s requires at least %3$s.
fa: سرویس‌دهنده‌ی شما نگارش PHP %1$s را اجرا می‌کند در صورتی‌که وردپرس %2$s نیاز به نگارش %3$s و بالاتر از آن دارد..

[ctx: Multisite active signup type]
en: all
fa: همگی

[ctx: Multisite active signup type]
en: none
fa: هیچ‌کدام

[ctx: Multisite active signup type]
en: blog
fa: بلاگ

[ctx: Multisite active signup type]
en: user
fa: کاربر

en: Custom Menu
fa: فهرست دل‌خواه

en: XHTML Friends Network
fa: XHTML شبکه دوستان

en: %1$s and %2$s.
fa: %1$s و %2$s.

en: %1$s is proudly powered by %2$s
fa: %1$s با افتخار نیرو گرفته از %2$s

en: Entries (RSS)
fa: نوشته‌ها (خوراک)

en: Comments (RSS)
fa: (خوراک) دیدگاه‌ها

en: %d queries. %s seconds.
fa: %d پرس‌وجو. %s ثانیه.

en: You are currently browsing the archives for the %s category.
fa: شما در حال مرور بایگانی دسته‌ی %s هستید.

en: You are currently browsing the <a href="%1$s/">%2$s</a> blog archives for the day %3$s.
fa: شما در حال حاضر بایگانی وبلاگ <a href="%1$s/">%2$s</a> در روز %3$s را مشاهده می‌کنید.

en: You are currently browsing the <a href="%1$s/">%2$s</a> blog archives for %3$s.
fa: شما در حال حاضر بایگانی وبلاگ <a href="%1$s/">%2$s</a> در %3$s را مشاهده می‌کنید.

en: You are currently browsing the <a href="%1$s/">%2$s</a> blog archives for the year %3$s.
fa: شما در حال حاضر بایگانی وبلاگ <a href="%1$s/">%2$s</a> در سال %3$s را مشاهده می‌کنید.

en: You are currently browsing the <a href="%1$s/">%2$s</a> blog archives.
fa: شما در حالت مشاهده بایگانی وبلاگ <a href="%1$s/">%2$s</a> هستید.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
fa: این نوشته با رمز محافظت شده است. برای نمایش دیدگاه‌ها رمز خود را وارد کنید.

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>.
fa: وارد شده با نام <a href="%1$s">%2$s</a>.

en: <strong>XHTML:</strong> You can use these tags: <code>%s</code>
fa: <strong>XHTML:</strong> می‌توانید از این دستورات استفاده نمایید: <code>%s</code>

en: %1$s - Comments on %2$s
fa: %1$s - دیدگاه‌ها برای %2$s

en: The <abbr title="Universal Resource Locator">URL</abbr> to TrackBack this entry is: <em>%s</em>
fa: <acronym title="Uniform Resource Identifier">نشانی</acronym> برای فرستادن بازتاب به‌این نوشته: <em>%s</em>

en: by %1$s &#8212; %2$s @ <a href="#comment-%3$s">%4$s</a>
fa: توسط  %1$s &#8212; %2$s @ <a href="#comment-%3$s">%4$s</a>

en: Line and paragraph breaks automatic, e-mail address never displayed, <acronym title="Hypertext Markup Language">HTML</acronym> allowed: <code>%s</code>
fa: خطوط به طور خودکار شکسته می‌شوند. نشانی ایمیل شما نمایش داده نمی‌شود. دستورهای<acronym title="Hypertext Markup Language">HTML</acronym> مجاز: <code>%s</code>

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Log out of this account">Log out &raquo;</a>
fa: وارد شده با نام <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="بیرون رفتن از این حساب">بیرون رفتن &raquo;</a>

en: Powered by <a href="%s" title="Powered by WordPress, state-of-the-art semantic personal publishing platform"><strong>WordPress</strong></a>
fa: با نیروی <a href="%s" title="با نیروی وردپرس فارسی٬ برترین ابزار وبلاگ‌نویسی فارسی جهان"><strong>وردپرس</strong></a>

en: You have searched the <a href="%1$s/">%2$s</a> blog archives for <strong>&#8216;%3$s&#8217;</strong>. If you are unable to find anything in these search results, you can try one of these links.
fa: شما بایگانی وبلاگ <a href="%1$s/">%2$s</a> را برای <strong>&#8216;%3$s&#8217;</strong> جستجو کردید. اگر نتیجه دلخواه را در میان نتایج جستجو پیدا نکرده‌اید، پیوند‌های زیر را امتحان نمایید.

en: Choose from the most used tags
fa: انتخاب از برچسب‌های بیشتر استفاده شده

en: Popular Tags
fa: برچسب‌های محبوب

[ctx: taxonomy singular name]
en: Category
fa: دسته

[ctx: taxonomy general name]
en: Categories
fa: دسته‌ها

en: Search Tags
fa: جست‌وجوی برچسب‌ها

en: All Tags
fa: همه‌ی برچسب‌ها

en: Parent Category
fa: مادر دسته

en: Parent Category:
fa: دسته‌ی مادر:

en: Update Tag
fa: به‌روزرسانی برچسب

en: Add New Tag
fa: افزودن برچسب

en: Add New Category
fa: افزودن دسته تازه

en: New Tag Name
fa: نام جدید برچسب

en: New Category Name
fa: نام تازه‌ی دسته

en: Check your inbox at <strong>%s</strong> and click the link given.
fa: ایمیل خود را در <strong>%s</strong> بررسی و بر روی پیوند داده شده کلیک کنید.

en: Wait a little longer. Sometimes delivery of email can be delayed by processes outside of our control.
fa: کمی بیشتر صبر کنید، گاهی عواملی خارج از کنترل ما باعث تاخیر در دریافت ایمیل می‌شوند.

en: Check the junk or spam folder of your email client. Sometime emails wind up there by mistake.
fa: پوشه‌ی junk یا spam ایمیل خود را بررسی کنید. گاهی ایمیل‌ها به اشتباه به آنجا می‌رود.

en: Greetings Site Administrator! You are currently allowing &#8220;%s&#8221; registrations. To change or disable registration go to your <a href="%s">Options page</a>.
fa: مدیریت سایت سلام! در حال حاضر اجازه ثبت &#8220;%s&#8221; را می‌دهید. برای تغییر و یا غیرفعال کردن آن به قسمت <a href="%s">تنظیمات</a> بروید.

en: Sorry, new registrations are not allowed at this time.
fa: متاسفانه نام‌نویسی‌های جدید هم‌اکنون غیرفعال شده است.

en: We send your registration email to this address. (Double-check your email address before continuing.)
fa: ما ایمیل نام‌نویسی شما را به این نشانی ارسال می‌کنیم. (پیش از ادامه دادن، مجدداً نشانی ایمیل خود را بررسی کنید)

en: Edit Page
fa: ویرایش برگه

[ctx: post type singular name]
en: Page
fa: برگه

[ctx: post type singular name]
en: Post
fa: نوشته

[ctx: post type general name]
en: Posts
fa: نوشته‌ها

[ctx: post type general name]
en: Pages
fa: برگه‌ها

en: Add New Post
fa: نوشته‌ی تازه

en: Add New Page
fa: برگه‌ی تازه

en: Search Posts
fa: جست‌وجوی نوشته‌ها

en: Search Pages
fa: جست‌وجوی برگه‌ها

en: Parent Page:
fa: برگه‌ی مادر:

en: The constant <code>VHOST</code> <strong>is deprecated</strong>. Use the boolean constant <code>SUBDOMAIN_INSTALL</code> in wp-config.php to enable a subdomain configuration. Use is_subdomain_install() to check whether a subdomain configuration is enabled.
fa: ثابت <code>VHOST</code><strong>از رده خارج شده است</strong>. از ثابت بولی <code>SUBDOMAIN_INSTALL</code> در پرونده  wp-config.php استفاده کنید تا امکان  پیکربندی زیردامنه فعال شود. برای اطمینان از فعال بودن امکان پیکربندی زیردامنه از is_subdomain_install() استفاده کنید.

en: <strong>Conflicting values for the constants VHOST and SUBDOMAIN_INSTALL.</strong> The value of SUBDOMAIN_INSTALL will be assumed to be your subdomain configuration setting.
fa: <strong>مقادیر متضاد در ثابت‌های  VHOST و SUBDOMAIN_INSTALL.</strong>. مقدار SUBDOMAIN_INSTALL به عنوان تنظیمات پیکربندی زیردامنه شما در نظر گرفته می‌شود.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
fa: <strong>خطا</strong>: شناسه نادرست است زیرا از حروف غیرمعتبر استفاده شده است. یک شناسه درست بنویسید.

en: Required fields are marked %s
fa: بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند %s

en: Theme without %1$s
fa: پوسته بدون %1$s

en: Please include a %1$s template in your theme.
fa: لطفاً یک قالب %1$s در پوسته‌ی خود قرار دهید.

en: Sorry, you are not allowed to publish pages on this site.
fa: با عرض پوزش٬ شما اجازه‌ی انتشار برگه در این سایت را ندارید.

en: Sorry, you are not allowed to publish posts on this site.
fa: با عرض پوزش٬ شما اجازه‌ی انتشار نوشته در این سایت را ندارید.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view categories.
fa: با عرض پوزش٬ شما برای ویرایش دسته‌ها باید اجازه ویرایش نوشته‌ها را داشته باشید.

en: Sorry, you are not allowed to post on this site.
fa: متاسفانه شما مجاز نیستید در این سایت نوشته‌ای بنویسید.

en: Sorry, you do not have access to user data on this site.
fa: با عرض پوزش٬ شما نمی‌توانید به داده‌های کاربران در این سایت دسترسی پیدا کنید.

en: You are not allowed to moderate comments on this site.
fa: شما نمی‌توانید دیدگاه‌های‌ این سایت را مدیریت کنید.

en: New user registration on your site %s:
fa: نام‌نویسی کاربر تازه در وبلاگ شما %s:

en: Site Tagline
fa: معرفی کوتاه

en: Sorry, you cannot edit posts on this site.
fa: با عرض پوزش٬ شما نمی‌توانید در این سایت نوشته‌ای را ویرایش کنید.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view tags.
fa: با عرض پوزش٬ شما برای ویرایش برچسب‌ها باید اجازه ویرایش نوشته‌ها را داشته باشید.

en: Sorry, site names may not contain the character &#8220;_&#8221;!
fa: متاسفانه، نام سایت نباید شامل نویسه &#8220;_&#8221; باشد!

en: Sorry, you may not use that site name.
fa: متاسفانه اجازه استفاده از این نام سایت را ندارید.

en: Sorry, site names must have letters too!
fa: متاسفانه نام سایت باید شامل حروف هم باشد!

en: Sorry, that site already exists!
fa: متاسفانه این سایت در حال حاضر وجود دارد!

en: Sorry, that site is reserved!
fa: متاسفانه، این سایت ذخیره شده است!

en: That site is currently reserved but may be available in a couple days.
fa: این سایت در حال حاضر ذخیره شده است ولی ممکن است در چند روز آینده قابل استفاده باشد.

en: To activate your blog, please click the following link:
    
    %s
    
    After you activate, you will receive *another email* with your login.
    
    After you activate, you can visit your site here:
    
    %s
fa: برای فعال‌سازی وبلاگ خود، روی پیوند زیر کلیک کنید:
    
    %s
    
    پس از فعال‌سازی *ایمیل دیگری* همراه با اطلاعات ورود به سیستم دریافت خواهید کرد. پس از فعال‌سازی٬ می‌توانید از اینجا از سایت خود دیدن کنید:
    
    %s

en: The site is already active.
fa: این سایت از پیش فعال است.

en: Could not create site.
fa: امکان ایجاد سایت وجود ندارد.

en: New Site Registration: %s
fa: ثبت سایت جدید: %s

en: New %1$s Site: %2$s
fa: سایت %1$s جدید: %2$s

en: You are not allowed access to details about this site.
fa: شما نمی‌توانید به اطلاعات این سایت دسترسی داشته باشید.

en: The site you have requested is not installed properly. Please contact the system administrator.
fa: سایت مورد درخواست شما به‌درستی نصب نشده است. لطفاً با مدیر سیستم تماس بگیرید.

en: This site has been archived or suspended.
fa: این سایت بایگانی شده یا به حالت تعلیق درآمده است.

en: The menu name <strong>%s</strong> conflicts with another menu name. Please try another.
fa: نام فهرست <strong>%s</strong> با نام فهرستی دیگر تداخل دارد. لطفاً نام دیگری انتخاب کنید.

en: The given object ID is not that of a menu item.
fa: شناسه‌ی شیء وارد شده٬ شناسه‌ی یک گزینه‌ی فهرست نیست.

en: The email address entered did not appear to be a valid email address. Please enter a valid email address.
fa: گویا نشانی ایمیل وارد شده معتبر نیست، لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر وارد کنید.

en: The WordPress address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
fa: گویا نشانی وردپرسی که وارد کردید معتبر نیست، لطفاً یک نشانی معتبر وارد کنید.

en: The Site address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
fa: گویا نشانی سایت وارد شده معتبر نیست، لطفاً یک نشانی معتبر وارد کنید.

en: A term with the name provided already exists with this parent.
fa: واژه‌ای با این نام و والد (مادر) از قبل وجود دارد.

en: An error occurred adding you to this site. Back to the <a href="%s">homepage</a>.
fa: در هنگام افزودن شما به این سایت خطایی اتفاق افتاد. بازگشت به <a href="%s">صفحه اول</a>.

en: This file is too big. Files must be less than %d KB in size.
fa: اندازه این پرونده خیلی بزرگ است. حجم پرونده‌ها باید از %d کیلوبایت کمتر باشد.

en: Your email address will not be published.
fa: نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

en: A valid URL was not provided.
fa: نشانی معتبر نیست.

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Log out of this account">Log out?</a>
fa: وارد شده با نام <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="بیرون رفتن از این حساب کاربری">بیرون رفتن؟</a>

en: Could not calculate resized image dimensions
fa: نمی‌توان اندازه‌ی تصویر ویرایش‌شده را به‌دست آورد

en: Use <code>get_the_author()</code> instead if you do not want the value echoed.
fa: اگر نمی‌خواهید مقدار تابع نمایش داده شود از <code>get_the_author()</code> استفاده کنید.

en: Use <code>get_trackback_url()</code> instead if you do not want the value echoed.
fa: اگر نمی‌خواهید مقدار تابع نمایش داده شود از <code>get_trackback_url()</code> استفاده کنید.

en: This action has been disabled by the administrator.
fa: این عمل توسط مدیر غیرفعال شده است.

en: Sorry, usernames may not contain the character &#8220;_&#8221;!
fa: متاسفانه، نام کاربری نباید شامل نویسه‌ی &#8220;_&#8221; باشد!

en: If you&#8217;re still stuck with this message, then check that your database contains the following tables:
fa: اگر هنوز با این پیام مشکل دارید پایگاه داده‌ی خود را برای شامل بودن جدول‌های زیر بررسی کنید:

en: Must be at least 4 characters, letters and numbers only. It cannot be changed, so choose carefully!
fa: حداقل باید ۴ کاراکتر باشد (فقط حروف و اعداد مجاز هستند). قابل تغییر نیست، پس آن را به دقت انتخاب کنید!

en: If you haven&#8217;t received your email yet, there are a number of things you can do:
fa: اگر شما تاکنون ایمیل خود را دریافت نکرده‌اید، چند کار می‌توانید انجام دهید عبارتند از:

en: You must first <a href="%s">log in</a>, and then you can create a new site.
fa: شما ابتدا باید <a href="%s">وارد شوید</a>، سپس می‌توانید سایتی جدید بسازید.

en: You are logged in already. No need to register again!
fa: شما در حال حاضر وارد شده‌اید. نیازی به نام‌نویسی مجدد نیست!

en: Welcome back, %s. By filling out the form below, you can <strong>add another site to your account</strong>. There is no limit to the number of sites you can have, so create to your heart&#8217;s content, but write responsibly!
fa: خوش آمدید %s. با پر کردن فرم زیر، می‌توانید <strong>سایت دیگری به حسابتان اضافه کنید</strong>. محدودیتی برای تعداد سایت‌های مجاز هر کاربر وجود ندارد پس حرف دلتان را بنویسید اما یادتان باشد در قبال آن مسؤولیت دارید!

en: Are you sure you want to install this plugin?
fa: واقعاً می‌خواهید ‌این افزونه را نصب کنید؟

en: Use as featured image
fa: استفاده به‌عنوان تصویر شاخص

en: Page %s
fa: برگه %s

en: Maintenance
fa: در دست تعمیر

en: Briefly unavailable for scheduled maintenance. Check back in a minute.
fa: جهت انجام عملیات تعمیرات زمان‌بندی شده برای مدت کوتاهی در دسترس نیست. یک دقیقه دیگر مراجعه کنید.

en: Navigation Menus
fa: فهرست‌های راهبری

en: Navigation Menu Items
fa: گزینه‌های فهرست راهبری

en: Navigation Menu Item
fa: گزینه‌ی فهرست راهبری

en: Links for %s
fa: پیوندها برای %s

en: No menus have been created yet. <a href="%s">Create some</a>.
fa: هنوز فهرستی ساخته نشده. <a href="%s">فهرست بسازید</a>.

en: You are about to permanently delete this menu. 
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
fa: شما می‌خواهید این فهرست را برای همیشه پاک کنید
      'Cancel' برای انصراف، 'OK' برای پاک کردن.

en: This is the short link.
fa: این پیوندک است.

en: %d WordPress Update
fa: %d به‌روزرسانی وردپرس

en: %d Plugin Update | %d Plugin Updates
fa[0]: %d به‌روزرسانی افزونه

en: %d Theme Update | %d Theme Updates
fa[0]: %d به‌روزرسانی پوسته

en: File canceled.
fa: بارگذاری پرونده لغو شد.

en: This site has not been activated yet. If you are having problems activating your site, please contact <a href="mailto:%1$s">%1$s</a>.
fa: این سایت هنوز فعال نشده است. اگر برای فعال‌سازی سایت خود با مشکل مواجه‌اید با <a href="mailto:%1$s">%1$s</a> تماس بگیرید.

en: Site Name:
fa: نام سایت:

en: Site Domain:
fa: دامنه‌ی سایت:

en: sitename
fa: نام سایت

en: Site Title:
fa: عنوان سایت:

en: Get <em>another</em> %s site in seconds
fa: در چند ثانیه یک سایت <em>دیگر</em> در %s بسازید

en: Sites you are already a member of:
fa: سایت‌هایی که قبلا عضو شده‌اید:

en: If you&#8217;re not going to use a great site domain, leave it for a new user. Now have at it!
fa: اگر نمی‌خواهید سایتی با دامنه‌ی زیبا داشته باشید٬ آن را برای کاربران تازه بگذارید. هم‌اکنون آن را داشته باشید!

en: Create Site
fa: ساختن سایت

en: The site %s is yours.
fa: سایت ِ %s متعلق به شماست.

en: Gimme a site!
fa: یه سایت بده بیاد!

en: Congratulations! Your new site, %s, is almost ready.
fa: تبریک! سایت جدید شما، %s،  تقریباً آماده است!

en: But, before you can start using your site, <strong>you must activate it</strong>.
fa: اما قبل از شروع استفاده از سایتتان، <strong>باید آن را فعال کنید</strong>.

en: If you do not activate your site within two days, you will have to sign up again.
fa: اگر ظرف دو روز سایت خود را فعال نکنید، مجبورید دوباره نام‌نویسی کنید.

en: Site registration has been disabled.
fa: ثبت سایت جدید غیرفعال شده است.

en: A new comment on the post "%s" is waiting for your approval
fa: دیدگاه تازه‌ای در نوشته‌ی "%s" در انتظار بررسی شماست

en: A new pingback on the post "%s" is waiting for your approval
fa: بازتاب تازه‌ای در نوشته‌ی "%s" در انتظار بررسی شماست

en: A new trackback on the post "%s" is waiting for your approval
fa: بازتاب تازه‌ای در نوشته‌ی "%s" در انتظار بررسی شماست

en: New pingback on your post "%s"
fa: بازتاب تازه‌ای در نوشته‌ی شما "%s"

en: New comment on your post "%s"
fa: دیدگاه تازه‌ای در نوشته‌ی شما "%s"

en: New trackback on your post "%s"
fa: بازتاب تازه‌ای در نوشته‌ی شما "%s"

en: If you are the owner of this network please check that MySQL is running properly and all tables are error free.
fa: اگر مدیر این شبکه هستید، لطفاً بررسی که MySQL به‌خوبی کار می‌کند و تمامی جدول‌ها بدون اشکال هستند.

en: If your site does not display, please contact the owner of this network.
fa: اگر سایت شما به خوبی نمایش داده نمی‌شود، لطفاً با مدیر شبکه تماس بگیرید.

en: Navigation Menu
fa: فهرست راهبری

en: Taxonomy:
fa: رده:

en: Select Menu:
fa: گزینش فهرست:

note: translators: %s: post title
en: One response to %s
fa: یک پاسخ به %s

en: Menus
fa: فهرست‌ها

en: Software Name
fa: نام نرم‌افزار

en: Time Zone
fa: زمان محلی

en: Sorry, you cannot edit this page.
fa: متاسفانه شما نمی‌توانید‌ این برگه را ویرایش کنید.

en: Sorry, no such page.
fa: ببخشید، چنین برگه‌ای پیدا نشد.

en: Sorry, you cannot edit pages.
fa: متاسفانه شما نمی‌توانید برگه‌ها را ویرایش کنید.

en: Sorry, you do not have the right to delete this page.
fa: اجازه پاک‌کردن ‌این برگه را ندارید.

en: Failed to delete the page.
fa: این برگه پاک نشد.

en: Sorry, you do not have the right to edit this page.
fa: ببخشید، نمی‌توانید‌ این برگه را ویرایش کنید.

en: Sorry, you do not have the right to add a category.
fa: ببخشید، نمی‌تواید دسته‌ای درست کنید.

en: Sorry, the new category failed.
fa: ببخشید، دسته‌ی تازه ساخته نشد.

en: Sorry, you do not have the right to delete a category.
fa: ببخشید، شما اجازه پاک کردن یک دسته را ندارید.

en: Invalid comment ID.
fa: شناسه نادرست دیدگاه.

en: Invalid comment status.
fa: وضعیت دیدگاه نادرست است

en: Sorry, the comment could not be edited. Something wrong happened.
fa: ببخشید، نمی‌توانید این نوشته را ویرایش کنید، مشکلی پیش آمده است.

en: You must be registered to comment
fa: کاربران باید نام‌نویسی کرده باشند و وارد شده باشند تا بتوانند دیدگاهشان را بنویسند

en: Invalid post ID.
fa: شناسه‌ی نوشته نادرست است.

en: You are not allowed to update options.
fa: شما اجازه‌ی به‌روزرسانی تنظیمات را ندارید.

en: Either there are no posts, or something went wrong.
fa: یا نوشته‌ای پیدا نشد یا مشکلی به وجود آمده است.

en: Sorry, no such post.
fa: ببخشید، چنین نوشته‌ای پیدا نشد.

en: Sorry, you do not have the right to publish this post.
fa: ببخشید، نمی‌توانید ‌این نوشته را منتشر کنید.

en: You are not allowed to change the post author as this user.
fa: با این شناسه نمی‌توانید نوشته‌ها را ویرایش کنید.

en: You are not allowed to change the page author as this user.
fa: نمی‌توانید برای این کاربر برگه‌ای بسازید.

en: Sorry, you do not have the right to publish this page.
fa: ببخشید، نمی‌توانید ‌این برگه را منتشر کنید.

en: Sorry, your entry could not be edited. Something wrong happened.
fa: ببخشید، نمی‌توانید این نوشته را ویرایش کنید، مشکلی پیش آمده است.

en: Sorry, you can not edit this post.
fa: ببخشید، نمی‌توانید‌این نوشته را ویرایش کنید.

en: Is there no link to us?
fa: آیا پیوندی به ما پیدا نشد؟

en: The specified target URL cannot be used as a target. It either doesn&#8217;t exist, or it is not a pingback-enabled resource.
fa: نشانی داده شده برای فرستادن بازتاب را نمی‌توان به کار گرفت. چون یا نشانی نادرست است و یا نمی‌تواند بازتاب بپذیرد.

en: The source URL and the target URL cannot both point to the same resource.
fa: نشانی سرچشمه و نشانی هدف هر دو نباید به یک منبع اشاره کنند.

en: The pingback has already been registered.
fa: این پینگ پیش از‌این فرستادن شده است.

en: The source URL does not exist.
fa: نشانی پیدا نشد.

en: We cannot find a title on that page.
fa: نمی‌توانیم نام برگه را بیابیم

en: Pingback from %1$s to %2$s registered. Keep the web talking! :-)
fa: بازتاب از %1$s به %2$s نام‌نویسی شد. گفت‌وگو کردن در وب را دنبال کنید! :-)

en: The specified target URL does not exist.
fa: نشانی مشخص شده نیست.

en: WordPress database error %1$s for query %2$s made by %3$s
fa: خطای %1$s در پایگاه‌داده وردپرس برای دستور %2$s ساخته شده توسط %3$s

en: WordPress database error %1$s for query %2$s
fa: خطای %1$s در پایگاه‌داده وردپرس برای دستور %2$s

en: Your PHP installation appears to be missing the MySQL extension which is required by WordPress.
fa: سرویس MySQL که مورد نیاز وردپرس است بر روی سرویس‌دهنده‌ی شما نصب نیست.

en: <strong>ERROR</strong>: <code>$table_prefix</code> in <code>wp-config.php</code> can only contain numbers, letters, and underscores.
fa: <strong>خطا</strong>: <code>$table_prefix</code> در پرونده <code>wp-config.php</code> تنها می‌تواند شامل اعداد٬ حروف و زیرخط‌ها باشد.

en: Software Version
fa: نگارش نرم‌افزار

en: Allow new users to sign up
fa: اجازه دادن به کاربران جدید برای نام‌نویسی

en: Comment author name and email are required
fa: نویسنده‌‌ی دیدگاه باید نام و نشانی ایمیل خود را بنویسد

en: A valid email address is required
fa: یک نشانی ایمیل معتبر نیاز است

en: Sorry, you cannot edit this post.
fa: متاسفانه شما نمی‌توانید ‌این نوشته را ویرایش کنید.

en: Could not write file %1$s (%2$s)
fa: نمی‌توان پرونده‌ی %1$s (%2$s) را ساخت

en: Sorry, you cannot edit comments.
fa: متاسفانه شما نمی‌توانید دیدگاه‌ها را ویرایش کنید.

en: You are not allowed access to details about comments.
fa: شما نمی‌توانید به جزییات یک دیدگاه دسترسی داشته باشید.

en: The source URL does not contain a link to the target URL, and so cannot be used as a source.
fa: نشانی مبدا اشاره به نشانی مقصد ندارد و نمی‌تواند به نام مبدا به  کار رود.

[ctx: post]
en: Private
fa: خصوصی

en: Once Hourly
fa: ساعتی یکبار

en: Twice Daily
fa: روزی دوبار

en: Once Daily
fa: روزی یکبار

en: Page ID
fa: شناسه‌ی برگه

en: Exclude:
fa: استثناها:

en: Page IDs, separated by commas.
fa: نشانه (ID) برگه‌ها ، با کاما جدا کنید.

en: Your blogroll
fa: پیوندهای شما

en: Show Link Image
fa: نمایش تصویر پیوند

en: Show Link Name
fa: نمایش عنوان پیوند

en: Show Link Description
fa: نمایش توضیحات پیوند

en: Show Link Rating
fa: نمایش امتیاز پیوند

en: Entries <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr>
fa: پیگیری نوشته‌ها با<abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr>

en: Calendar
fa: تقویم

en: Text
fa: متن

en: Show hierarchy
fa: نمایش رده‌بندی‌ها

en: Number of posts to show:
fa: تعداد نوشته‌هایی که نمایش داده می‌شود:

[ctx: widgets]
note: translators: comments widget: 1: comment author, 2: post link
en: %1$s on %2$s
fa: %1$s در %2$s

en: Enter the RSS feed URL here:
fa: نشانی خوراک RSS را بنویسید:

en: Give the feed a title (optional):
fa: برای این خوراک یک نام بگذارید (اختیاری):

en: Display item date?
fa: نمایش تاریخ نوشته؟

en: new WordPress Loop
fa: یک Wordpress Loop جدید

en: Last updated
fa: تازه‌ترین به‌روزرسانی

en: Comments for %s
fa: دیدگاه‌ها برای %s

en: Comment on %1$s by %2$s
fa: دیدگاه‌ها برای %1$s با %2$s

en: By: %s
fa: با: %s

en: Protected Comments: Please enter your password to view comments.
fa: دیدگاه‌ها حفاظت شده: برای نمایش دیدگاه رمزتان را بنویسید.

en: Empty filename
fa: نام پرونده خالی

en: You are attempting to log out of %s
fa: شما در حال تلاش برای خروج از سایت %s هستید

en: WordPress Failure Notice
fa: پیام خطای وردپرس

en: &laquo; Back
fa: &laquo; بازگشت

en: WordPress &rsaquo; Error
fa: وردپرس &rsaquo; خطا

en: Log in
fa: ورود

note: translators: 1: separator, 2: search phrase
en: Search Results %1$s %2$s
fa: نتایج جست‌وجوی %1$s %2$s

note: translators: 1: blog name, 2: separator(raquo), 3: post title
en: %1$s %2$s %3$s Comments Feed
fa: %1$s %2$s %3$s خوراک دیدگاه‌ها

note: translators: 1: blog name, 2: separator(raquo), 3: category name
en: %1$s %2$s %3$s Category Feed
fa: %1$s %2$s %3$s خوراک دسته

note: translators: 1: blog name, 2: separator(raquo), 3: tag name
en: %1$s %2$s %3$s Tag Feed
fa: %1$s %2$s %3$s خوراک برچسب

note: translators: 1: blog name, 2: separator(raquo), 3: author name
en: %1$s %2$s Posts by %3$s Feed
fa: %1$s %2$s خوراک نوشته‌های %3$s

note: translators: 1: blog name, 2: separator(raquo), 3: search phrase
en: %1$s %2$s Search Results for &#8220;%3$s&#8221; Feed
fa: %1$s %2$s نتایج جست‌وجو برای  &#8220;%3$s&#8221; خوراک

en: &laquo; Previous
fa: &laquo; قبلی

en: Next &raquo;
fa: بعدی &raquo;

en: User has blocked requests through HTTP.
fa: کاربر درخواست HTTP را بلوکه کرد.

en: Could not open handle for fopen() to %s
fa: تابع fopen() نتوانست به %s وصل شود

note: translators: month name
en: January
fa: ژانویه

note: translators: month name
en: February
fa: فوریه

note: translators: month name
en: March
fa: مارس

note: translators: month name
en: April
fa: آوریل

note: translators: month name
en: May
fa: می

note: translators: month name
en: June
fa: ژوئن

note: translators: month name
en: July
fa: جولای

note: translators: month name
en: August
fa: آگوست

note: translators: month name
en: September
fa: سپتامبر

note: translators: month name
en: October
fa: اکتبر

note: translators: month name
en: November
fa: نوامبر

note: translators: month name
en: December
fa: دسامبر

note: translators: three-letter abbreviation of the month
en: Jan_January_abbreviation
fa: Jan

note: translators: three-letter abbreviation of the month
en: Feb_February_abbreviation
fa: Feb

note: translators: three-letter abbreviation of the month
en: Mar_March_abbreviation
fa: Mar

note: translators: three-letter abbreviation of the month
en: Apr_April_abbreviation
fa: Apr

note: translators: three-letter abbreviation of the month
en: May_May_abbreviation
fa: May

note: translators: three-letter abbreviation of the month
en: Jun_June_abbreviation
fa: Jun

note: translators: three-letter abbreviation of the month
en: Jul_July_abbreviation
fa: Jul

note: translators: three-letter abbreviation of the month
en: Aug_August_abbreviation
fa: Aug

note: translators: three-letter abbreviation of the month
en: Sep_September_abbreviation
fa: Sep

note: translators: three-letter abbreviation of the month
en: Oct_October_abbreviation
fa: Oct

note: translators: three-letter abbreviation of the month
en: Nov_November_abbreviation
fa: Nov

note: translators: three-letter abbreviation of the month
en: Dec_December_abbreviation
fa: Dec

note: translators: weekday
en: Sunday
fa: یکشنبه

note: translators: weekday
en: Monday
fa: دوشنبه

note: translators: weekday
en: Tuesday
fa: سه شنبه

note: translators: weekday
en: Friday
fa: جمعه

note: translators: weekday
en: Saturday
fa: شنبه

note: translators: three-letter abbreviation of the weekday
en: Sun
fa: یک

note: translators: three-letter abbreviation of the weekday
en: Mon
fa: دو

note: translators: three-letter abbreviation of the weekday
en: Tue
fa: سه

note: translators: three-letter abbreviation of the weekday
en: Wed
fa: چهار

note: translators: three-letter abbreviation of the weekday
en: Thu
fa: پنج

note: translators: three-letter abbreviation of the weekday
en: Fri
fa: جمعه

note: translators: three-letter abbreviation of the weekday
en: Sat
fa: شنبه

en: Print
fa: چاپ

en: Insert/edit image
fa: گذاشتن/ویرایش تصویر

en: Insert row before
fa: گذاشتن یک سطر قبل از سطر فعلی

en: Insert row after
fa: گذاشتن یک سطر پس از سطر جاری

en: Delete row
fa: پاک کردن ردیف

en: Insert column before
fa: گذاشتن یک ستون قبل از ستون فعلی

en: Insert column after
fa: گذاشتن یک ستون پس از ستون جاری

en: Merge table cells
fa: ادغام خانه‌های جدول

en: Table row properties
fa: ویژگی‌های سطر جدول

en: Table cell properties
fa: ویژگی‌های خانه جدول

en: Table properties
fa: ویژگی‌های جدول

en: Paste table row before
fa: چسباندن (paste) سطر جدول قبل از سطر فعلی

en: Paste table row after
fa: چسباندن (paste) سطر جدول پس از سطر فعلی

en: Cut table row
fa: برش (Cut) سطر جدول

en: Copy table row
fa: کپی سطر جدول

en: Delete table
fa: پاک کردن جدول

en: Row
fa: ردیف

en: Document properties
fa: ویژگی‌های سند

en: Blockquote
fa: نقل قول

en: Code
fa: دستور

en: Italic
fa: کج

en: Underline
fa: زیرخط دار

en: Subscript
fa: زیر نویس

en: Superscript
fa: بالا نویس

en: New document
fa: سند جدید

en: Image description
fa: توضیح تصویر

en: Border
fa: کناره

en: Dimensions
fa: اندازه

en: Vertical space
fa: فاصله عمودی

en: Horizontal space
fa: فاصله افقی

en: Top
fa: بالا

en: Middle
fa: میانه

en: Bottom
fa: پایین

en: Constrain proportions
fa: نگاه داشتن نسبت تصویر

en: Fullscreen
fa: تمام صفحه

en: Mute
fa: ساکت

en: Edit Gallery
fa: ویرایش گالری

en: Source
fa: منبع

en: Link Rel
fa: ارتباط پیوند

en: Letter
fa: حرف

en: Select all
fa: انتخاب همه

en: Check Spelling
fa: بررسی درستی نوشته

en: Insert link
fa: گذاشتن پیوند

en: Remove link
fa: پاک کردن پیوند

en: Insert Page Break tag
fa: گذاشتن برچسب "صفحه جدید"

en: Next Post
fa: نوشته‌ی بعدی

en: Last Post
fa: آخرین نوشته

en: Newer Comments &raquo;
fa: دیدگاه‌های تازه‌تر &raquo;

en: &laquo; Older Comments
fa: &laquo; دیدگاه‌های کهنه

note: translators: one-letter abbreviation of the weekday
en: M_Monday_initial
fa: د

note: translators: $dec_point argument for http:php.net/number_format, default is .
en: number_format_decimal_point
fa: ٫

note: translators: 1: blog name, 2: post title
en: [%1$s] Comment: "%2$s"
fa: [%1$s] دیدگاه: "%2$s"

note: translators: 1: blog name, 2: post title
en: [%1$s] Trackback: "%2$s"
fa: [%1$s] بازتاب: "%2$s"

note: translators: 1: blog name, 2: post title
en: [%1$s] Pingback: "%2$s"
fa: [%1$s] پینگ: "%2$s"

en: Trash it: %s
fa: انتقال به زباله‌دان: %s

en: Delete it: %s
fa: پاک کنید: %s

en: Trackback excerpt:
fa: چکیده بازتاب:

en: [%1$s] Please moderate: "%2$s"
fa: [%1$s] نظارت کنید: "%2$s"

en: Private: %s
fa: خصوصی: %s

en: Home
fa: خانه

en: Missing Attachment
fa: پیوست گم شده

en: %1$s [Autosave]
fa: %1$s [ذخیره خودکار]

en: %1$s [Current Revision]
fa: %1$s [رونوشت فعلی]

en: Content, title, and excerpt are empty.
fa: عنوان٬ محتوا و چکیده خالی هستند.

en: The page template is invalid.
fa: پوسته‌ی برگه معتبر نیست.

en: Cannot create a revision of a revision
fa: نمی‌توان از یک رونوشت٬ رونوشت تهیه کرد

en: You do not have permission to preview drafts.
fa: شما اجازه‌ی دیدن پیش‌نویس‌ها را ندارید.

en: You are about to permanently delete the selected items.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
fa: شما می‌خواهید موارد انتخاب‌شده را برای همیشه پاک کنید
      'Cancel' برای انصراف، 'OK' برای پاک کردن.

en: Enter a description of the image
fa: توضیحات تصویر را وارد نمایید

en: You do not have permission to do that.
fa: شما اجازه انجام‌این کار را ندارید.

en: Next &gt;
fa: بعدی &gt;

en: &lt; Prev
fa: &lt; قبلی

en: Image
fa: تصویر

en: of
fa: از

en: You have attempted to queue too many files.
fa: شما تلاش کردید تا تعداد زیادی پرونده را بفرستید.

en: You may only upload 1 file.
fa: شما تنها می‌توانید یک پرونده بفرستید.

en: HTTP error.
fa: خطای HTTP.

en: Security error.
fa: خطای امنیتی.

en: Crunching&hellip;
fa: در حال متراکم کردن ...

en: Remove From Bulk Edit
fa: حذف کردن از ویرایش دسته‌جمعی

en: Plugin Information:
fa: اطلاعات افزونه:

en: Saving Draft&#8230;
fa: در حال ذخیره پیش‌نویس...

en: Invalid term ID
fa: شناسه نادرست

en: A name is required for this term
fa: یک نام برای این واژه لازم است

en: The slug &#8220;%s&#8221; is already in use by another term
fa: نامک (نام لاتین) &#8220;%s&#8221; با واژه‌ای دیگر به کار گرفته شده است

en: Invalid object ID
fa: شناسه‌ی شیء نادرست است

en: Sidebar %d
fa: ستون کناری %d

en: Password reset is not allowed for this user
fa: این شناسه اجازه‌ی بازسازی کلمه عبور را ندارد

en: [%s] Password Reset
fa: [%s] نوسازی رمز

en: Invalid key
fa: شناسه نامعتبر

en: &larr; Back to %s
fa: &larr; بازگشت به %s

en: Registration Form
fa: فرم نام‌نویسی

en: You have logged in successfully.
fa: شما با موفقیت وارد شدید.

en: You are now logged out.
fa: شما اکنون خارج شدید.

en: Slow down cowboy, no need to check for new mails so often!
fa: آروم رفیق! لازم نیست دم به‌دم برای نامه‌های جدید بررسی کنی!

en: There doesn&#8217;t seem to be any new mail.
fa: هیچ نامه‌ی تازه‌ای وجود ندارد.

en: Author is %s
fa: نویسنده %s است

en: <strong>Author:</strong> %s
fa: <strong>نویسنده:</strong> %s

en: <strong>Posted title:</strong> %s
fa: <strong>عنوان نوشته‌شده:</strong> %s

en: Private <span class="count">(%s)</span> | Private <span class="count">(%s)</span>
fa[0]: خصوصی <span class="count">(%s)</span>

en: Scheduled <span class="count">(%s)</span> | Scheduled <span class="count">(%s)</span>
fa[0]: زمان‌بندی‌شده <span class="count">(%s)</span>

en: Published <span class="count">(%s)</span> | Published <span class="count">(%s)</span>
fa[0]: منتشرشده <span class="count">(%s)</span>

en: Currently %s comment is waiting for approval. Please visit the moderation panel: | Currently %s comments are waiting for approval. Please visit the moderation panel:
fa[0]: هم‌اکنون %s دیدگاه در انتظار بررسی هستند. لطفاً بخش مدیریت را ببینید.

en: %s day | %s days
fa[0]: %s روز

en: %s hour | %s hours
fa[0]: %s ساعت

note: translators: min=minute
en: %s min | %s mins
fa[0]: %s دقیقه

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username or incorrect password.
fa: <strong>خطا</strong>: شناسه یا رمز معتبر نیست.

en: Spam it: %s
fa: جفنگ کن: %s

en: Pingback excerpt:
fa: چکیده بازتاب:

en: Approve it: %s
fa: بپذیرید: %s

en: Password Lost and Changed for user: %s
fa: رمز گم شده برای کاربر %s بازسازی شد.

en: [%s] Password Lost/Changed
fa: تغییر/بازیابی رمز [%s]

en: [%s] New User Registration
fa: نام‌نویسی کاربر تازه [%s]

en: Could not read image size
fa: نمی‌توان اندازه‌ی تصویر را به‌دست آورد

en: Close all open tags
fa: بستن ‌همه‌ی برچسب‌های باز

en: close tags
fa: بستن برچسب‌ها

en: Enter the URL
fa: نشانی را وارد نمایید

en: Enter the URL of the image
fa: نشانی تصویر را وارد نمایید

en: An unidentified error has occurred.
fa: یک خطای غیر مشخص پیش آمده است.

en: This feature requires inline frames. You have iframes disabled or your browser does not support them.
fa: استفاده از این قابلیت به قاب‌های توکار (iframes) نیاز دارد. شما قاب‌های توکار را غیرفعال کرده‌اید یا مرورگرتان از این قاب‌ها پشتیبانی نمی‌کند.

en: This file is empty. Please try another.
fa: این پرونده خالی است. لطفا یکی دیگر را امتحان کنید.

en: This file type is not allowed. Please try another.
fa: این نوع از پرونده مجاز نیست. لطفا یکی دیگر را امتحان کنید.

en: An error occurred in the upload. Please try again later.
fa: خطایی هنگام بارگذاری پرونده پیش آمده. دوباره تلاش کنید.

en: There was a configuration error. Please contact the server administrator.
fa: ایرادی در تماس با سرور Akismet بود. تنظیمات سرور خود را بررسی کنید.

en: Upload failed.
fa: بارگذاری پرونده با مشکل مواجه شد.

en: IO error.
fa: خطای ورودی/خروجی.

en: Upload stopped.
fa: بارگذاری پرونده متوقف شد.

en: moved to the trash.
fa: به زباله‌دان منتقل شد.

[ctx: password strength]
en: Medium
fa: میانه

en: Insert/edit link
fa: گذاشتن/ویرایش پیوند

en: Publish on:
fa: انتشار  در:

en: Schedule for:
fa: زمان‌بندی برای:

en: Published on:
fa: منتشر شده در:

en: Show more comments
fa: نمایش همه‌ی دیدگاه‌ها

en: No more comments found.
fa: هیچ دیدگاهی پیدا نشد.

en: Password Protected
fa: رمزدار

en: Submitted on:
fa: فرستاده شده در:

en: Error while saving the changes.
fa: خطا هنگام ذخیره‌ی تغییرات.

en: Saving...
fa: در حال ذخیره...

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
fa: در صورت بستن این برگه،‌ تغییرات شما از بین خواهند رفت.

en: Protected: %s
fa: حفاظت شده: %s

en: There is no excerpt because this is a protected post.
fa: هیچ چکیده‌ای موجود نیست زیرا‌این یک نوشته حفاظت شده است.

en: Next page
fa: برگه بعد

en: Previous page
fa: برگه قبل

en: Cancel reply
fa: لغو پاسخ

en: Post Comment
fa: فرستادن دیدگاه

en: Unapproved
fa: پذیرفته‌نشده

en: Duplicate comment detected; it looks as though you&#8217;ve already said that!
fa: دیدگاه تکراری شناسایی شد؛ شما پیش از این هم چنین چیزی گفته بودید!

en: Could not update comment status
fa: وضعیت دیدگاه نمی‌تواند به‌روز شود

en: Too many redirects.
fa: تعداد بالای بازگردانی‌ها

en: <strong>ERROR</strong>: The username field is empty.
fa: <strong>خطا</strong>: شناسه‌ای نوشته نشده است

en: <strong>ERROR</strong>: The password field is empty.
fa: <strong>خطا</strong>: کادر رمز خالی است.

en: <strong>ERROR</strong>: Your account has been marked as a spammer.
fa: <strong>خطا</strong>: حساب کاربری شما به‌عنوان فرستنده‌ی جفنگ علامت‌گذاری شده است.

en: Cannot create a user with an empty login name.
fa: نمی توان کاربری بدون نام ورود ایجاد کرد.

en: %s is a protected WP option and may not be modified
fa: %s یک گزینه محافظت شده است و قابل تغییر نیست

en: Unable to create directory %s. Is its parent directory writable by the server?
fa: امکان ایجاد شاخه %s نیست. آیا شاخه مادر آن با سرور قابل نوشتن است؟

en: Could not write file %s
fa: امکان ذخیره پرونده %s نبود

en: Do you really want to <a href='%s'>log out</a>?
fa: آیا واقعاً می‌خواهید <a href='%s'>خارج شوید</a>؟

en: Please try again.
fa: خواهشمندیم دوباره تلاش کنید

en: %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! Use %3$s instead.
fa: %1$s is از رده خارج شده است از نگارش%2$s! به‌جای آن از %3$s استفاده کنید.

en: %1$s was called with an argument that is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! %3$s
fa: %1$s از نگارش %2$s <strong>از رده خارج شده</strong>! %3$s

en: %1$s was called with an argument that is <strong>deprecated</strong> since version %2$s with no alternative available.
fa: %1$s از نگارش %2$s <strong>از رده خارج شده</strong> و هیچ جایگزینی برای آن وجود ندارد.

en: Select a city
fa: گزینش شهر

en: Manual Offsets
fa: متعادل‌سازی دستی

en: An error has occurred, which probably means the feed is down. Try again later.
fa: با خطا روبرو شدیم! که نشان دهنده‌ی اینست که خوراک کار نمی‌کند. دوباره تلاش کنید.

en: This argument has changed to an array to match the behavior of the other cron functions.
fa: این آرگومان برای هم‌خوانی با دیگر توابع cron به آرایه تغییر داده شد.

en: Empty Term
fa: واژه‌ی خالی

en: Sort by:
fa: آرایش یافته با:

en: Page title
fa: نام برگه

en: Select Month
fa: گزینش ماه

en: Show post counts
fa: نمایش تعداد نوشته‌ها

en: Automatically add paragraphs
fa: افزودن پاراگراف‌ها به‌صورت خودکار

en: Select Category
fa: گزینش دسته

en: Recent Posts
fa: نوشته‌های تازه

en: Untitled
fa: بدون نام

en: RSS Error: %s
fa: خطا در RSS: %s

en: How many items would you like to display?
fa: چند تا نمایش داده شود؟

en: Display item content?
fa: نمایش نوشته؟

en: Display item author if available?
fa: نمایش نویسنده‌ی نوشته اگر بود؟

en: Tag Cloud
fa: ابرچسب

en: Comments on: %s
fa: دیدگاه‌ها برای: %s

en: Log out
fa: بیرون رفتن

en: Remember Me
fa: مرا به خاطر بسپار

en: Register
fa: نام‌نویسی

en: Site Admin
fa: مدیر وبلاگ

en: Page not found
fa: برگه پیدا نشد.

note: translators: 1: blog title, 2: separator (raquo)
en: %1$s %2$s Feed
fa: %1$s %2$s خوراک

note: translators: 1: blog title, 2: separator (raquo)
en: %1$s %2$s Comments Feed
fa: %1$s %2$s خوراک دیدگاه‌ها

en: Revision
fa: رونوشت

[ctx: post]
en: Published
fa: منتشر شده

[ctx: post]
en: Scheduled
fa: زمان‌بندی‌شده

[ctx: post]
en: Draft
fa: پیش‌نویس

en: Draft <span class="count">(%s)</span> | Drafts <span class="count">(%s)</span>
fa[0]: پیش‌نویس <span class="count">(%s)</span>

[ctx: post]
en: Pending
fa: در انتظار بررسی

en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
fa[0]: درانتظار بررسی <span class="count">(%s)</span>

[ctx: post]
en: Trash
fa: زباله‌دان

en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
fa[0]: زباله‌دان <span class="count">(%s)</span>

en: Could not update post in the database
fa: نوشته نمی‌تواند در پایگاه‌داده به‌روزرسانی شود.

en: Template is missing.
fa: پوسته گم شده.

en: The parent theme is missing. Please install the "%s" parent theme.
fa: پوسته‌ی مادر در دسترس نیست. لطفاً پوسته‌ی مادر "%s" را نصب کنید.

en: Stylesheet is missing.
fa: شیوه‌نامه گم شده.

en: Background
fa: پس‌زمینه

en: Comments Feed
fa: خوراک (فید) دیدگاه‌ها

en: Previous Post
fa: نوشته‌های پیشین

note: translators: weekday
en: Wednesday
fa: چهار شنبه

note: translators: weekday
en: Thursday
fa: پنجشنبه

note: translators: one-letter abbreviation of the weekday
en: S_Sunday_initial
fa: ی

note: translators: one-letter abbreviation of the weekday
en: T_Tuesday_initial
fa: س

note: translators: one-letter abbreviation of the weekday
en: W_Wednesday_initial
fa: چ

note: translators: one-letter abbreviation of the weekday
en: T_Thursday_initial
fa: پ

note: translators: one-letter abbreviation of the weekday
en: F_Friday_initial
fa: ج

note: translators: one-letter abbreviation of the weekday
en: S_Saturday_initial
fa: ش

en: am
fa: ق.ظ

en: pm
fa: ب.ظ

en: AM
fa: ق.ظ

en: PM
fa: ب.ظ

en: Paragraph
fa: بند

en: Cut
fa: برش

en: Copy
fa: رونوشت

en: Paste
fa: چسباندن (Paste)

en: General
fa: همگانی

en: Loop
fa: چرخه

en: Align
fa: چینش

en: Action
fa: عمل

en: Bold
fa: تو پر

en: Strikethrough
fa: خط خوردن

en: <strong>ERROR</strong>: WordPress %1$s requires MySQL %2$s or higher
fa: <strong>خطا</strong>: وردپرس %1$s نیازمند MySQL نگارش %2$s یا بالاتر است

en: Powered by WordPress
fa: با نیروی وردپرس

en: Are you lost?
fa: گم شدید؟

en: <strong>ERROR</strong>: Enter a username or e-mail address.
fa: <strong>خطا</strong>: شناسه و نشانی ایمیل خود را بنویسید.

en: <strong>ERROR</strong>: There is no user registered with that email address.
fa: <strong>خطا</strong>: کاربری با این نشانی ایمیل وجود ندارد.

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username or e-mail.
fa: <strong>خطا</strong>: شناسه یا نشانی ایمیل نامعتبر است.

en: The e-mail could not be sent.
fa: ایمیل  نمی‌تواند فرستاده شود.

en: <strong>ERROR</strong>: Please type your e-mail address.
fa: <strong>خطا</strong>: نشانی ایمیل خود را بنویسید

en: <strong>ERROR</strong>: The email address isn&#8217;t correct.
fa: <strong>خطا</strong>: نشانی ایمیل درست نیست.

en: Lost Password
fa: رمز فراموش شده

en: Register For This Site
fa: نام‌نویسی برای این سایت

en: Password Lost and Found
fa: گم شدن و پیدا کردن رمز

en: Lost your password?
fa: رمزتان را گم کرده‌اید؟

en: User registration is currently not allowed.
fa: نام‌نویسی کاربر تازه در حال حاضر مجاز نیست.

en: Check your e-mail for the confirmation link.
fa: ایمیل خود را برای پیوند تایید چک کنید.

en: Check your e-mail for your new password.
fa: ایمیل خود را برای رمز تازه چک کنید.

en: Oops: %s
fa: اُه: %s

en: That user does not exist.
fa: این کاربر وجود ندارد.

en: You cannot use that email address to signup. We are having problems with them blocking some of our email. Please use another email provider.
fa: نمی توانید با این ایمیل نام‌نویسی کنید. بعضی از ارائه‌دهندگان خدمات ایمیل، ایمیل‌های ارسالی ما را مسدود می‌کنند. لطفا با ایمیل یکی دیگر از ارائه‌دهندگان خدمات ایمیل اقدام کنید.

en: Sorry, usernames must have letters too!
fa: متاسفیم، نام کاریری حتما باید شامل حروف الفبا باشد!

en: Sorry, that email address is not allowed!
fa: متاسفیم، این نشانی ایمیل مجاز نیست!

en: Sorry, that username already exists!
fa:  متاسفیم، این نام‌کاربری از قبل وجود دارد!

en: Sorry, that email address is already used!
fa: یک نشانی ایمیل معتبر نیاز است

en: That username is currently reserved but may be available in a couple of days.
fa: این نام‌کاربری ذخیره شده است٬ اما ممکن است تا چند روز دیگر آزاد شود.

en: Invalid activation key.
fa: کلید فعال‌سازی نامعتبر است.

en: Could not create user
fa: نمی‌توان کاربر جدید ساخت

en: That username is already activated.
fa: این نام‌کاربری قبلاً فعال شده است.

en: New User Registration: %s
fa: نام‌نویسی کاربر جدید: %s

en: New %1$s User: %2$s
fa: کاربر جدید سایت %1$s: %2$s

en: Privacy:
fa: حریم خصوصی:

en: (Must be at least 4 characters, letters and numbers only.)
fa: (حداقل باید از ۴ حرف باشد٬ فقط اعداد و حروف)

en: Email&nbsp;Address:
fa: نشانی ایمیل:

en: There was a problem, please correct the form below and try again.
fa: مشکلی وجود داشت؛ لطفا فرم زیر را اصلاح و دوباره امتحان کنید.

en: Get your own %s account in seconds
fa: در چند ثانیه برای خودتان در %s حساب بسازید

en: Just a username, please.
fa: لطفا یک نام‌کاربری وارد کنید.

en: Next
fa: بعد

en: %s is your new username
fa: نام‌کاربری جدید شما %s است

en: But, before you can start using your new username, <strong>you must activate it</strong>.
fa: اما قبل از اینکه بتوانید از نام‌کاربری جدید خود استفاده کنید <strong>باید آن را فعال کنید.</strong>

en: If you do not activate your username within two days, you will have to sign up again.
fa: اگر نام کاربری خود را تا دو روز دیگر فعال نکنید، باید دوباره نام‌نویسی کنید.

en: Signup
fa: نام‌نویسی

en: Still waiting for your email?
fa: هنوز منتظر دریافت ایمیل هستید؟

en: Registration has been disabled.
fa: نام‌نویسی غیرفعال شده است.

en: User registration has been disabled.
fa: نام‌نویسی کاربران غیرفعال شده است.

note: translators: used between list items, there is a space after the comma
en: ,
fa: ٬

en: Invalid Taxonomy
fa: رده غیرمعتبر.

en: Comments for %1$s searching on %2$s
fa: دیدگاه‌ها برای %1$s به دنبال %2$s گشتن

en: Username or E-mail:
fa: نام کاربری یا ایمیل:

en: Registration complete. Please check your e-mail.
fa: نام‌نویسی انجام شد. لطفاً ایمیل خود را ببینید.

en: Get New Password
fa: دریافت رمز تازه

en: Could not set that as the thumbnail image. Try a different attachment.
fa: پرونده‌ی انتخاب شده نمی‌تواند به‌عنوان تصویرک استفاده شود. پرونده‌ی دیگری را امتحان کنید.

en: Page order
fa: چینش برگه

en: Please log in again.
fa: لطفاً دوباره وارد شوید.

en: Could not insert post into the database
fa: نوشته نمی‌تواند به پایگاه‌داده  افزوده شود.

en: Could not insert term into the database
fa: واژه نمی‌تواند به بانک اطلاعاتی افزوده شود.

note: translators: $thousands_sep argument for http:php.net/number_format, default is ,
en: number_format_thousands_sep
fa: ,

en: What do I do now?
fa: الان باید چکار کنم؟

en: That email address has already been used. Please check your inbox for an activation email. It will become available in a couple of days if you do nothing.
fa: ایمیل موردنظر قبلا استفاده شده است. لطفا جهت مشاهده نامه فعال‌سازی به صندوق ایمیل خود سربزنید. در صورت اقدام نکردن، ایمیل مذکور پس از چند روز دوباره آزاد می‌شود.

en: [%s] Your username and password info
fa: [%s] نام‌کاربری و رمز شما

en: Edit Category
fa: ویرایش دسته

en: Date Format
fa: ساختار تاریخ

en: Time Format
fa: ساختار زمان

en: Height
fa: ارتفاع

en: Visual
fa: دیداری

en: Separate tags with commas
fa: برچسب‌ها را با ویرگول لاتین (,) جدا کنید

en: For some strange yet very annoying reason, this post could not be edited.
fa: بنا به دلایل عجیبی،‌این نوشته نمی‌تواند ویرایش شود.

en: For some strange yet very annoying reason, this post could not be deleted.
fa: بنا به دلایل عجیبی‌این نوشته نمی‌تواند پاک شود.

en: Sorry, comments are closed for this item.
fa: ببخشید، نمی‌توانید برای ‌این نوشته دیدگاهی بنویسید.

en: Sorry, you must be logged in to post a comment.
fa: ببخشید، برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

en: Comments on %s
fa: دیدگاه‌ها برای %s

en: <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr> feed for comments on this post.
fa: <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr> برای دیدگاه‌های‌ این نوشته.

en: Leave a comment
fa: دیدگاه‌تان را بنویسید:

en: Log out of this account
fa: بیرون رفتن از‌این حساب کاربری

en: Log out &raquo;
fa: بیرون رفتن &raquo;

en: Your Comment
fa: دیدگاه شما

en: Say It!
fa: بفرست!

en: Sorry, the comment form is closed at this time.
fa: ببخشید، نمی‌توانید دیدگاهی بنویسید.

en: Close this window.
fa: بستن پنجره

en: No Comments
fa: بدون دیدگاه

en: Mail (will not be published)
fa: پست الکترونیکی (پنهان می‌شود)

en: Submit Comment
fa: فرستادن دیدگاه

en: Sorry, no posts matched your criteria.
fa: ببخشید، نوشته‌ای با درخواست شما یکسان  نبود.

en: Comments <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr>
fa: پیگیری دیدگاه‌ها با <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr>

en: This page validates as XHTML 1.0 Transitional
fa: این برگه به نام XHTML 1.0 Transitional درست است.

en: Valid <abbr title="eXtensible HyperText Markup Language">XHTML</abbr>
fa: <abbr title="eXtensible HyperText Markup Language">XHTML</abbr> درست

en: Posts by %s
fa: نویسنده: %s

en: Last updated: %s
fa: تازه‌ترین به‌روزرسانی: %s

en: No categories
fa: هیچ دسته‌ای پیدا نشد

en: Feed for all posts filed under %s
fa: خوراک برای ‌همه‌ی نوشته‌های پیرامون %s

en: Log in to Reply
fa: برای پاسخ دادن وارد شوید

en: Leave a Comment
fa: نوشتن دیدگاه

en: Log in to leave a Comment
fa: برای نوشتن دیدگاه باید وارد شوید

en: Click here to cancel reply.
fa: برای صرف‌نظر کردن از پاسخ‌گویی اینجا را کلیک کنید.

en: Leave a Reply
fa: پاسخ دهید

en: Leave a Reply to %s
fa: پاسخ دادن به %s

en: <cite class="fn">%s</cite> <span class="says">says:</span>
fa: <cite class="fn">%s</cite> <span class="says">می‌گه:</span>

en: (Edit)
fa: (ویرایش)

en: Meta
fa: اطلاعات

en: First Post
fa: اولین نوشته

en: Email
fa: ایمیل

en: %s topic | %s topics
fa[0]: %s موضوع

en: Site Title
fa: عنوان سایت

en: Dashboard
fa: پیشخوان

en: <strong>ERROR</strong>: This email is already registered, please choose another one.
fa: <strong>خطا</strong>: این ایمیل از قبل وجود دارد، ایمیل دیگری بنویسید.

en: Usage of user levels by plugins and themes is deprecated. Use roles and capabilities instead.
fa: استفاده از سطوح دسترسی کاربران توسط افزونه‌ها و پوسته‌ها از رده خارج شده است. از نقش‌های کاربری و توانایی‌ها به‌جای آن‌ها استفاده کنید.

en: Powered by WordPress, state-of-the-art semantic personal publishing platform.
fa: با نیروی وردپرس ، بهترین ابزار وبلاگنویسی جهان

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.
fa: ببخشید، برای نوشتن دیدگاه باید <a href="%s">وارد بشوید</a>

en: (required)
fa: (لازم)

en: Website
fa: وبلاگ

en: Tags:
fa: برچسب‌ها

en: Strength indicator
fa: شاخص استحکام

en: Pages:
fa: برگه‌ها :

en: Visit %s&#8217;s website
fa: نمایش وبلاگ %s

en: % Comments
fa: % دیدگاه

en: 1 Comment
fa: ۱ دیدگاه

en: Enter your password to view comments.
fa: برای نمایش یافتنِ دیدگاه‌ها رمز را بنویسید.

en: Your comment is awaiting moderation.
fa: دیدگاه شما در انتظار بررسی است.

note: translators: 1: date, 2: time
en: %1$s at %2$s
fa: %1$s در %2$s

en: Widgets
fa: ابزارک‌ها

en: Bookmarks
fa: پیوندها

en: Title:
fa: نام:

en: Log In
fa: ورود

[ctx: page]
en: Add New
fa: افزودن برگه

en: There are no options for this widget.
fa: گزینه‌ای برای این ابزارک یافت نشد.

en: My Sites
fa: سایت‌های من

en: Sites
fa: سایت‌ها

en: Themes
fa: پوسته‌ها

en: Edit This
fa: ویرایش

en: Next Page &raquo;
fa: برگه‌ی بعد &raquo;

en: &laquo; Previous Page
fa: &laquo; برگه‌ی پیش

en: Default
fa:  پیش‌فرض

en: Help
fa: راهنما

en: Width
fa: پهنا

en: Sorry, your entry could not be posted. Something wrong happened.
fa: ببخشید، نوشته‌ی شما نمی‌تواند فرستاده شود. مشکلی به وجود آمده است.

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter a username.
fa: <strong>خطا</strong>: یک شناسه بنویسید.

en: Yes
fa: آری

en: Allow people to post comments on new articles
fa: اجازه‌ی گذاشتن دیدگاه برای نوشته‌های جدید

en: No results found.
fa: هیچی پیدا نشد.

en: Sorry, you do not have the right to edit this post.
fa: متاسفانه شما مجاز نیستید این نوشته را ویرایش کنید.

en: Sorry, you do not have the right to delete this post.
fa: متاسفانه شما مجاز نیستید ‌این نوشته را پاک کنید.

en: Comments are closed.
fa: دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

en: Author
fa: نویسنده

[ctx: noun]
en: Comment
fa: دیدگاه

en: Edit
fa: ویرایش

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

[ctx: adjective]
note: translators: comment status
en: Approved
fa: تایید شده

en: Link Categories
fa: دسته‌های پیوند

en: Save
fa: ذخیره

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Name
fa: نام

en: Edit Tag
fa: ویرایش برچسب

en: Users
fa: کاربران

en: Done
fa: انجام شد

en: Plugins
fa: افزونه‌ها

en: Content
fa: محتوا

en: Trackback
fa: بازتاب

en: Unknown Feed
fa: خوراک ناشناخته

en: Header
fa: سربرگ

en: Username
fa: شناسه

en: Redo
fa: بازچین

en: Saved.
fa: ذخیره شد.

en: Left
fa: چپ

en: Image URL
fa: نشانی تصویر

en: Privately Published
fa: منتشرشده‌ی خصوصی

en: Private
fa: خصوصی

en: Public, Sticky
fa: عمومی٬ سنجاق‌شده

en: Public
fa: عمومی

en: Schedule
fa: زمان‌بندی

en: By %s
fa: بدست %s

en: Images
fa: تصویرها

en: View Page
fa: نمایش برگه

en: Links
fa: پیوندها

en: Close
fa: بستن

en: (no title)
fa: (بدون عنوان)

en: Edit Image
fa: ویرایش تصویر

en: Right
fa: راست

en: E-mail
fa: ایمیل

en: E-mail: %s
fa: ایمیل: %s

en: Pages
fa: برگه‌ها

en: Archives
fa: بایگانی

en: Categories
fa: دسته‌ها

en: No comments yet.
fa: هنوز دیدگاهی داده نشده.

en: File &#8220;%s&#8221; doesn&#8217;t exist?
fa: پرونده  &#8220;%s&#8221; پیدا نشد؟

en: The GD image library is not installed.
fa: کتابخانه تصویر GD روی سرور راه‌اندازی نشده.

en: File &#8220;%s&#8221; is not an image.
fa: پرونده  &#8220;%s&#8221; یک تصویر نیست.

en: None
fa: هیچ کدام

en: Uncategorized
fa: دسته‌بندی نشده

en: Dismiss
fa: لغو

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Add Link
fa: افزودن پیوند

en: Reply
fa: پاسخ دادن

en: OK
fa: قبول

en: Cancel
fa: لغو

en: Publish
fa: انتشار

en: Save as Pending
fa: ذخیره‌ی منتظر بررسی

en: Save Draft
fa: ذخیره پیش‌نویس

en: Submit
fa: بفرست

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: Pingback
fa: پینگ

[ctx: adjective]
note: translators: comment status
en: Spam
fa: جفنگ

en: Invalid file type
fa: پرونده‌ی افزونه نادرست است

en: Are you sure you want to do this?
fa: می‌خواهید ‌این کار را انجام دهید؟

en: Edit Link Category
fa: ویرایش دسته‌ی پیوند

en: Search Categories
fa: جست‌وجوی دسته‌ها

en: All Categories
fa: همه دسته‌ها

en: Update Category
fa: به‌روزرسانی دسته

en: Add or remove tags
fa: افزودن یا پاک کردن برچسب‌ها

en: Invalid taxonomy
fa: رده غیرمعتبر

en: Search
fa: جست‌وجو

en: Recent Comments
fa: آخرین دیدگاه‌ها

en: Number of comments to show:
fa: تعداد دیدگاه‌ها برای نمایش.

en: <strong>RSS Error</strong>: %s
fa: <strong>خطای RSS:</strong> %s

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Password
fa: رمز

en: Edit Media
fa: ویرایش پرونده‌های چندرسانه‌ای

en: Revisions
fa: رونوشت‌ها

[ctx: post]
en: Add New
fa: افزودن نوشته

en: Edit Post
fa: ویرایش نوشته

en: New Post
fa: نوشته‌ی تازه

en: New Page
fa: برگه‌ی تازه

en: View Post
fa: نمایش نوشته

en: Excerpt
fa: چکیده

en: URL
fa: نشانی

en: Sidebar
fa: ستون‌کناری

en: Apply
fa: اجرا

en: Alignment
fa: چیدمان

en: Center
fa: میانه

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Add Media
fa: افزودن پرونده چندرسانه‌ای

en: Size
fa: اندازه

en: Medium
fa: میانه

en: Full Size
fa: اندازه کامل

en: Caption
fa: نام

en: Undo
fa: باز گرداندن

en: No
fa: خیر

en: Description
fa: توضیح

en: Select
fa: گزینش

en: Thumbnail
fa: تصویرک

en: No media attachments found.
fa: هیچ رسانه‌ای پیوست نیست.

en: No posts found.
fa: هیچ نوشته‌ای پیدا نشد.

en: Pending Review
fa: برای بازبینی

en: Activate
fa: فعال کردن

en: Visit Site
fa: نمایش سایت

en: Published
fa: منتشر شده

en: Password:
fa: رمز:

en: Draft
fa: پیش‌نویس

en: Title
fa: نام

en: Log Out
fa: بیرون رفتن

en: Cheatin&#8217; uh?
fa: کلک میزنی،‌ها؟!

en: Activation Key Required
fa: کلید فعال‌سازی لازم است

en: Activation Key:
fa: کلید فعال‌سازی:

en: Your account is now active!
fa: حساب شما هم‌اکنون فعال شد!

en: An error occurred during the activation
fa: خطایی هنگام عملیات فعال‌سازی رخ داد

en: Username:
fa: نام‌کاربری:

en: You do not have permission to upload files.
fa: شما مجاز به بارگذاری پرونده‌ها نیستید.
