Twenty Fourteen - en to fa translation catalogue (95 entries)

note: Template Name of the plugin/theme
en: Full Width Page
fa: برگه تمام صفحه

note: Template Name of the plugin/theme
en: Contributor Page
fa: برگه مشارکت کننده

note: Author of the plugin/theme
en: the WordPress team
fa: تیم وردپرس

note: Description of the plugin/theme
en: In 2014, our default theme lets you create a responsive magazine website with a sleek, modern design. Feature your favorite homepage content in either a grid or a slider. Use the three widget areas to customize your website, and change your content's layout with a full-width page template and a contributor page to show off your authors. Creating a magazine website with WordPress has never been easier.
fa: در 2014، پوسته پیشفرض ما، شما می‌توانید یک سایت مجله‌ای واکنشگرا (Responsive) با یک طراحی جذاب و مدرن بسازید. با استفاده از نمایش مختصاتی یا اسلایدر مطالب دلخواه صفحه اول سایتتان را برجسته کنید. از سه ناحیه ابزارک برای شخصی سازی سایتتان کمک بگیرید و شکل قرار گرفتن مطالب را با یک نمونه تمام صفحه به کل عوض کنید. همچنین با استفاده از صفحه "مشارکت کننده" نویسندگان سایت خود را معرفی کنید. ساختن یک سایت مجله‌ای با وردپرس هیچ وقت تا این اندازه آسان نبوده است!!!

en: Tag Archives: %s
fa: بایگانی برچسب‌ها : %s

en: Search Results for: %s
fa: نتایج جستجو برای : %s

en: Post format to show:
fa: قالب نوشته برای نمایش:

en: Number of posts to show:
fa: تعداد نوشته هایی که نمایش داده می‌شوند:

en: Title:
fa: عنوان :

note: translators: used with More archives link
en: %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
fa: %s <span class="meta-nav">&larr;</span>

en: This gallery contains <a href="%1$s" rel="bookmark">%2$s photo</a>. | This gallery contains <a href="%1$s" rel="bookmark">%2$s photos</a>.
fa[0]: این گالری شامل <a href="%1$s" rel="bookmark">%2$s عکس است</a>.

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
fa: ادامه‌ی خواندن <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: More asides
fa: حاشیه‌های بیشتر

en: Asides
fa: کلمات قصار

en: More galleries
fa: گالری‌های بیشتر

en: Galleries
fa: گالری ها

en: More links
fa: پیوندهای بیشتر

en: Links
fa: پیوندها

en: More quotes
fa: نقل‌قول‌های بیشتر

en: Quotes
fa: نقل قول ها

en: More audio
fa: صداهای بیشتر

en: Audio
fa: صداها

en: More videos
fa: ویدیوهای بیشتر

en: Videos
fa: ویدئو ها

en: More images
fa: تصاویر بیشتر

en: Images
fa: تصاویر

en: Use this widget to list your recent Aside, Quote, Video, Audio, Image, Gallery, and Link posts.
fa: از این ابزارک برای فهرست کردن تازه‌ترین حاشیه، نقل‌قول، ویدیو، صدا، تصویر، گالری و پیوندها استفاده کنید.

en: Twenty Fourteen Ephemera
fa: دو هزار و چهارده Ephemera

en: Sticky
fa: سنجاق شده (چسبانکی)

en: <span class="meta-nav">Next Post</span>%title
fa: <span class="meta-nav">نوشته پسین</span>%title

en: <span class="meta-nav">Previous Post</span>%title
fa: <span class="meta-nav">نوشته پیشین</span>%title

en: <span class="meta-nav">Published In</span>%title
fa: <span class="meta-nav">منتشر شده در</span>%title

en: Post navigation
fa: پیمایش نوشته

en: Posts navigation
fa: پیمایش نوشته ها

en: Next &rarr;
fa: بعدی &larr;

en: &larr; Previous
fa: &rarr; قبلی

en: Don&rsquo;t display tag on front end.
fa: برچسب‌ها را در نمایش نهایی نشان نده.

en: Tag Name
fa: نام برچسب

en: For an in-depth tutorial, and more tips and tricks, visit the <a href="%s">Twenty Fourteen documentation</a>.
fa: برای یک آموزش عمیق و راهنمایی‌ها و ترفند‌های بیشتر <a href="%s">راهنمای دو هزار و چهارده</a> را ببینید.

en: Enhance your site design by using <a href="%s">Featured Images</a> for posts you&rsquo;d like to stand out (also known as post thumbnails). This allows you to associate an image with your post without inserting it. Twenty Fourteen uses featured images for posts and pages&mdash;above the title&mdash;and in the Featured Content area on the home page.
fa: با استفاده از <a href="%s">تصاویر شاخص</a> برای نوشته هایی که می‌خواهید عالی به نظر برسند، طراحی سایت خود را افزایش دهید. این به شما اجازه می‌دهد که یک عکس را به یک نوشته وصل کنید بدون اینکه مجبور باشید تصویر را وارد نوشته کنید. دوهزار و چهارده از تصاویر شاخص برای نوشته‌ها و برگه ها، در بالای عناوین و در قسمت مطالب ویژه صفحه‌ی خانه استفاده می‌کند.

en: The home page features your choice of up to 6 posts prominently displayed in a grid or slider, controlled by a <a href="%1$s">tag</a>; you can change the tag and layout in <a href="%2$s">Appearance &rarr; Customize</a>. If no posts match the tag, <a href="%3$s">sticky posts</a> will be displayed instead.
fa: این قابلیت به شما امکان می‌دهد تا ۶ نوشته را برای نمایش دائمی در برگه نخست سایت انتخاب کنید، این انتخاب براساس یک <a href="%1$s">برچسب</a> انجام می‌شود که می‌توانید برچسب و لایه موردنظر را در بخش <a href="%2$s">نمایش &larr; شخصی‌سازی</a> ویرایش کنید. اگر نوشته‌ای با برچسب همخوانی نداشت، <a href="%3$s">نوشته‌های سنجاق‌شده</a> به‌جای آن به نمایش درمی‌آیند.

note: #-#-#-#-#  twentyfourteen.pot (Twenty Fourteen 1.4)  #-#-#-#-# Theme Name of the plugin/theme
en: Twenty Fourteen
fa: دو هزار و چهارده

en: Slider
fa: اسلایدر

en: Grid
fa: دستگاه مختصات

en: Layout
fa: طرح

[ctx: featured content default tag slug]
en: featured
fa: شاخص

en: Use a <a href="%1$s">tag</a> to feature your posts. If no posts match the tag, <a href="%2$s">sticky posts</a> will be displayed instead.
fa: از یک <a href="%1$s">برچسب</a> برای ویژه کردن مطالب خود استفاده کنید. اگر هیچ نوشته‌ای با برچسب هماهنگ نشود، <a href="%2$s">نوشته‌های سنجاق شده</a> به جای آن نمایش داده می‌شود.

en: Featured Content
fa: مطالب ویژه

en: Background may only be visible on wide screens.
fa: تصویر پس زمینه ممکن است فقط در نمایشگرهای عریض قابل مشاهده باشد.

en: May only be visible on wide screens.
fa: ممکن است فقط روی نمایشگرهای عریض نمایش داده شود

en: Display Site Title &amp; Tagline
fa: نمایش عنوان و توضیحات سایت

en: Site Title Color
fa: رنگ عنوان سایت

en: Twenty Fourteen requires at least WordPress version 3.6. You are running version %s. Please upgrade and try again.
fa: دو هزار و چهارده حداقل به نسخه 3.6 وردپرس نیاز دارد. شما در حال استفاده از نسخه %s هستید. لطفا وردپرس خود را به ارتقا دهید و دوباره امتحان کنید.

en: Next Image
fa: عکس بعدی

en: Previous Image
fa: عکس پیشین

en: Skip to content
fa: رفتن به محتوا

en: Primary Menu
fa: فهرست اصلی

en: Search
fa: جستجو

en: Page %s
fa: برگه %s

en: %d Article | %d Articles
fa[0]: %d مقاله

en: Next
fa: پسین

en: Previous
fa: پیشین

[ctx: Lato font: on or off]
note: Translators: If there are characters in your language that are not supported by Lato, translate this to 'off'. Do not translate into your own language.
en: on
fa: روشن

en: Appears in the footer section of the site.
fa: در بخش پایین سایت نشان داده می‌شود.

en: Footer Widget Area
fa: ناحیه ابزارک‌های پایین صفحه

en: Additional sidebar that appears on the right.
fa: نوار کناری اضافی که در سمت راست نمایان می‌شود

en: Content Sidebar
fa: نوار کناری مطالب

en: Main sidebar that appears on the left.
fa: نوار کناری اصلی که سمت چپ نمایان می‌شود

en: Primary Sidebar
fa: نوار کناری اصلی

en: Secondary menu in left sidebar
fa: فهرست فرعی در نوار کناری سمت چپ

en: Top primary menu
fa: فهرست اصلی بالایی

en: Proudly powered by %s
fa: با افتخار نیرو گرفته از %s

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
fa: به‌نظر می‌رسد نمی‌توانیم چیزی که شما به دنبال آن هستید را بیابیم. شاید جستجو بتواند به شما کمک کند.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
fa: بدبختانه جستجوی شما نتیجه‌ای در بر نداشت. با واژگانی دیگر جستجو کنید.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
fa: میخواهید اولین نوشته‌ی خود را منتشر کنید؟ <a href="%1$s">از اینجا آغاز کنید</a>.

en: Nothing Found
fa: چیزی پیدا نشد

en: Pages:
fa: برگه‌ها:

note: translators: %s: Name of current post
en: Continue reading %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
fa: ادامه خواندن %s <span class="meta-nav">&larr;</span>

en: Edit
fa: ویرایش

en: % Comments
fa: % دیدگاه

en: 1 Comment
fa: 1 دیدگاه

en: Leave a comment
fa: دیدگاهی بنویسید

en: Comments are closed.
fa: امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد.

en: Newer Comments &rarr;
fa: دیدگاه‌های تازه‌تر &rarr;

en: &larr; Older Comments
fa: &larr; دیدگاه‌های کهنه‌تر

en: Comment navigation
fa: هدایت دیدگاه

en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
fa[0]: یک فکر در &ldquo;%2$s&rdquo;

en: Category Archives: %s
fa: بایگانی دسته بندی ها: %s

en: All posts by %s
fa: همه نوشته‌های %s

en: Archives
fa: بایگانی ها

en: Yearly Archives: %s
fa: بایگانی

en: Monthly Archives: %s
fa: بایگانی ماهانه %s

en: Daily Archives: %s
fa: بایگانی روزانه %s

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
fa: به نظر می‌رسد چیزی اینجا نیست. مایل هستید جستجو کنید؟

en: Not Found
fa: پیدا نشد
